Dnes tu máme pre teba špeciálnu akcia. Dva gadgety od Xiaomi v zľave, s ktorou sú tieto produkty za jednu z najnižších cien doteraz. Prvým produktom je skvelá 4K akčná kamera a tým druhým parádny TV reproduktor, ktorý dodá pozeraniu filmov či počúvaniu hudby nový rozmer.

Ako kameru, tak aj reproduktor nájdeš v našom jedinečnom FonTech Shope, ktorý je už zopár mesiacov obľúbeným miestom na nákup všemožných gadgetov. Akčnú 4K kameru Mijia tu nájdeš už za 77 € a TV reproduktor za fantastických 60 €.

Kúpiť Xiaomi Mi TV Speaker v akcii len za 60 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kúpiť 4K akčnú kameru Xiaomi Mijia za 77 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V oboch prípadoch ide o limitovanú akciu a mal by si sa preto poponáhľať. V košíku nezabudni zvoliť dopravu EU Priority Line (v prípade reproduktora EU Express), ktorá sa o všetko postará a teba príde už len balíček kuriérom až domov.

Xiaomi Mijia 4K akčná kamera – medzinárodná verzia

Xiaomi Mijia 4K disponuje plnohodnotným nahrávaním v 4K pri 30 fps. Vďačí tomu 8 MPx snímaču Sony IMX317. Ďalej je podporované aj nižšie 2.5K video pri 30 fps, dostatočné FullHD pri slušných 100 fps a 720p HD pri 200 fps. Deje sa tak pri uhli širokom 145 stupňov a minimálnej clone f/2.8. Spracovanie obrazu má potom na starosti procesor Ambarella A12S75, ktorý vie ukladať aj do bezstratového RAW formátu. Vďaka 6-osovej elektronickej stabilizácii obrazu sú zas videá perfektne plynulé. Záznamy sa ukladajú na microSD kartu do maximálnej veľkosti 64 GB.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mijia 4K akčná kamera ako lacný zabijak GoPro?

Ešte pred nahraním videí a fotiek do počítača si ich používateľ môže predbežne pozrieť na užitočnom 2.4-palcovom displeji. Samotný systém v kamere je v angličtine, takže všetky nastavenia vykonáš aj priamo na displej. Kameru je možné ovládať aj prostredníctvom smartfónu a aplikácie Mi Home, ktorá je takisto kompletne v angličtine. Stačí iba spárovať kameru so smartfónom cez Wi-Fi alebo Bluetooth pripojenie. Solídnu výdrž potom zabezpečuje 1450 mAh batéria. Xiaomi Mijia 4K Action Camera si ako svoj hlavný cieľ berie práve konkurenčné GoPro kamery, ktoré dorovnáva výbavou, no jej cena je približne štvrtinová.

Xiaomi Mi TV speaker (soundbar)

Xiaomi Mi TV Speaker prichádza s moderným, minimalistickým a jednoduchým dizajnom, ktorý zapadne snáď do každej obývačky. Ponúka bielu farbu v kombinácii s látkou, ktorá pokrýva prednú stranu a chráni reproduktory. Čistý a veľmi prirodzený zabezpečí až osem reproduktorov, z ktorých dva sú bassové, štyri stredové a dva výškové.  Ich spoločný rozsah činí 50 Hz – 25 kHz.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi TV Speaker posunul zvuk v mojej obývačke o niekoľko levelov vyššie. Keď som zistil, koľko stojí, bol som poriadne prekvapený

Ovládanie reproduktora je úplne jednoduché vďaka siedmim fyzickým tlačidlám, ktoré sú označené príslušnými piktogramami a nachádzajú sa na vrchnej strane reproduktora. Pripojiť sa da k takmer každému televízoru, ale aj iným zariadeniam, ako napríklad k smartfónu alebo PC. Disponuje vstupmi AUX, AV audio, SPDIF aj Bluetooth 4.2 pripojením. Jeho rozmery činia 830 (šírka) x 87 (výška) x 72 mm (hrúbka).

Konečná cena vrátane dopravy a všetkých poplatkov:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom