banner-mi5s-plus
Len pred niekoľkými dňami predstavil Qualcomm na CES 2017 svoj nový procesor, s ktorým sa budeme stretávať vo väčšine vlajkových lodí tento rok. Snapdragon 835 je oficiálne tu a prví potenciálni „užívatelia“ tohto procesoru budú Xiaomi Mi6 a Samsung Galaxy S8.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Mi6-ka sa ako prvá stihla pochváliť so svojím skóre v benchmarkovej aplikácii AnTuTu. Pravosť skóre však nemôžeme zaručiť, pretože nepochádza priamo od AnTuTu. Podľa screenshotu sa však s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o Xiaomi Mi6 a môžeme sa tešiť na naozaj extrémny výkon.

Xiaomi Mi5 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-6-antutu-leakzdroj fotografie: MyDrivers

TIP: Cena základnej verzie Xiaomi Mi6 má byť vyššia ako 1999 jüanov (277 €) kvôli drahším súčiastkam

Skóre presahuje hranicu 210 tisíc bodov, teda presnejšie 210 329. Jedná sa zatiaľ o najväčšiu zaznamenanú hodnotu v histórii AnTuTu. Prvé priečky momentálne obsadzuje iPhone 7 Plus s Apple A10 a OnePlus 3T so Snapdragonom 821, ktorých skóre je však stále hlboko pod 200 tisíc. Xiaomi Mi6 by sme mohli oficiálne uvidieť niekedy vo februári až apríli a sme zvedaví, či bude Mi6 takéto výsledky vykazovať aj pri reálnom používaní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
21%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
17%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
2%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.