Zoznam špecifikácií o očakávanej vlajkovej lodi výrobcu Xiaomi, ktoré zatiaľ poznáme, je čoraz väčší. Najnovšie dohady o Xiaomi Mi6 naznačujú, že nakoniec nás prekvapí viac, ako sme doteraz čakali.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno uniknutá fotografia slotu pre SIM karty nám prezradila, že Mi6-ka bude možno zabalená vo vodeodolnom tele. Okrem toho sme sa ešte dozvedeli, že je šanca na odstránenie 3.5 mm jacku. Čo by si ale povedal na to, keby Mi6-ka ponúkla aj skener dúhovky á la Galaxy Note 7? Na sociálnej sieti Weibo sa objavili dve fotografie, pričom na prvej môžeš vidieť tvrdené sklo a na druhej fotografii vidno predný panel. V oboch prípadoch sa objavil veľký výrez vedľa predného fotoaparátu, ktorý je pravdepodobne určený pre skener dúhovky.

Xiaomi Mi5S 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi mi6zdroj fotografie: Weibo

nenechaj si ujsť
Toto sú detailné špecifikácie Xiaomi Mi6 a Mi6 Plus: Máme sa na čo tešiť!

Príjemnou správou je aj to, že Xiaomi Mi6 bude dostupné v keramickej verzii, rovnako ako Xiaomi Mi5 či Mi Mix. Keďže je ale výroba keramickej konštrukcie veľmi pomalá, primárna verzia sa bude predávať v kovovom alebo sklenenom tele. Prítomnosť vodeodolnosti nám naznačuje ešte jednu vlastnosť. Telo bude musieť výrobca perfektne utesniť a konektor pre nabíjanie má byť dokonca zakrytý. Tým pádom by nabíjanie prebiehalo bezdrôtovo. Vzhľadom na to, že úniky týkajúce sa Mi6-ky vidíme čoraz častejšie, predstavenie by malo byť veľmi blízko. Neoficiálne zdroje hovoria o 11. apríli.

xiaomi mi6zdroj fotografie: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
32%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
0%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.