Teraz čítate
Xiaomi pre nás pripravuje obrovskú valentínku. 14. februára pravdepodobne predstaví Xiaomi Mi6

banner-mi-note-2
O budúcej generácii vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi sme už niečo málo počuli. Okrem predbežných hardvérových špecifikácií sa k nám teraz dostali prvé informácie o možnom dátume predstavenia očakávaného čínskeho high-endu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Podľa prvých správ bude Xiaomi Mi6 prvým čínskym smartfónom s pokrokovým Qualcomm Snapdragon 835 procesorom, ktorý bol predstavený len nedávno. V prvých smartfónoch sa má začať objavovať už začiatkom budúceho roka, kedy očakávame predstavenie viacerých významných smartfónov, vrátane Xiaomi Mi6. To bude podľa čerstvo uniknutého pútača predstavené v deň všetkých zamilovaných, 14. februára.

xiaomi-mi6-datum-predstavenia
zdroj fotografie: Weibo

Zobraziť najnižšiu cenu Xiaomi Mi5

Pútač sa objavil na známej sociálnej sieti Weibo a zatiaľ spoločnosťou potvrdený nebol. Informáciu o dátume predstavenia teda netreba brať vážne, keďže sa ešte veľa môže zmeniť. Čo sa ďalšej výbavy Xiaomi Mi6 týka, očakávame aj prítomnosť zahnutého, prípadne bezrámikového displeja, 6 GB RAM a aspoň 4000 mAh batériu. Samozrejmosťou bude aj rýchle nabíjanie a novší Android 7.0 prekrytý nadstavbou MIUI pravdepodobne v už deviatej verzii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
53%
Chcem to
20%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
7%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk