Nová vlajková loď Xiaomi pre rok 2017 je mnohými veľmi očakávaná, a tak sa akákoľvek informácia teší veľkej popularite v radoch fanúšikov. Nepochybujeme, že aj tie dnešné v tebe vyvolajú záujem o tento nadupaný smartfón.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V tomto prípade technologickým svetom a najmä sociálnou sieťou v Číne otriasla detailnejšia informácia o fotoaparáte v Mi6-ke. Vďaka predchádzajúcim správam sme sa však už dozvedeli, že Xiaomi použije špičkový fotoaparát z dielne Sony, ktorý tak príde celkovo v dvoch vyhotoveniach. Snímač IMX368 s 12 MPx rozlíšením by teda mohol sedieť na verziu s klasickým fotoaparátom, zatiaľ čo verzia s duálnym fotoaparátom ešte zatiaľ nemá bližšie špecifikovaný použitý snímač.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Modely Mi5S a Mi5S Plus

zdroj fotografie: Anzhuo

Nenechaj si ujsť
Čerstvé špecifikácie Xiaomi Mi6: Displej s vysokým rozlíšením a fotoaparáty od Sony

Avšak už nie práve radostné správy sa týkajú dátumu oficiálneho predstavenia. Xiaomi Mi6 tak neuvidíme v priebehu marca, a to z veľmi jednoduchého dôvodu. Samsung si totiž všetky zásoby Snapdragonu 835 nechal pre svoju S8-čku a zvyšní výrobcovia musia jednoducho čakať na ďalšiu várku. Ak sa však ešte vrátime k spomínaným verziám smartfónu, toto rozdelenie bude niečo podobné, ako sme mohli vidieť pri modeloch Mi5S a Mi5S Plus. Hardvérovo takmer navlas rovnaké a najviditeľnejším rozdielom sa tak stal len použitý fotoaparát a veľkosť displeja.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
38%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
38%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]