banner-mi-note-2
Nachádzajúca vlajková loď čínskej technologickej veľmoci Xiaomi, Mi6, je v súčasnosti azda najviac skloňovaným názvom v čínskom smartfónovom svete. Nové správy o tomto čoraz viac a viac očakávanom zariadení budúceho roka tu mámte takmer každý deň a ani dnešok nebude výnimkou.

Nielen hardvérová výbava, ale aj dizajn prichádzajúceho Xiaomi Mi6 je prvkom obrovského záujmu technologických nadšencov. O dizajne Mi6-ky sa vedú špekulácie už dlhšiu, dokonca sme mohli vidieť aj prvý fanúšikovský koncept, ktorý ale nevyzeral práve najreálnejšie. Reálnejšie však pôsobia najnovšie správy, ktoré hovoria o dizajne veľmi podobnom októbrovému phabletu Xiaomi Mi Note 2.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-zahnuty-displej

Zahnutie OLED displeja na Xiaomi Mi Note 2

zdroj fotografie: Dglte

Xiaomi Mi6 pravdepodobne ponúkne displej s rovnakým zahnutím bočných hrán, akým disponuje aj Mi Note 2. V prípade Mi6-ky ale pôjde o displej s radikálne menšou uhlopriečkou, keďže Mi Note „dvojka“ disponuje až 5,7-palcovou zobrazovacou plochou. Pýchou prednej strany Xiaomi Mi6 by mal byť displej nepresahujúci veľkosť 5,2″, pričom priamo pod ním pravdepodobne nájdeme aj hardvérové domovské tlačidlo so snímačom odtlačkom prstov. Podľa tejto správy bude Xiaomi Mi6 akousi zmenšenou verziou rozmerného Mi Note 2.

Kúpiť Xiaomi Mi5 v bleskovom výpredaji

xiaomi-mi6-concept

Jeden z nereálnych konceptov Xiaomi Mi6

zdroj fotografie: Concept Phones

Kompaktnejšia konštrukcia Xiaomi Mi6 bude zrejme opäť vyrobená z kombinácie sklenej zadnej strany a kovového rámu. Snapdragon 835 procesor s novým grafickým čipom, 4 GB / 6 GB RAM i vnútorná pamäť s kapacitou až 128 GB / 256 GB. Ani táto hardvérová kombinácia by budúcej Mi6-ke nemala chýbať. Očakávať môžeme aj štvoricu antén pre dokonalý príjem signálu, pokrokovejší duálny fotoaparát a vlastnú technológiu rýchleho nabíjania Mi Charge. Predstavenie Xiaomi Mi6 sa má uskutočniť v prvých mesiacoch budúceho roka.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP