A je to tu! CEO spoločnosti Xiaomi konečne potvrdil predstavenie novej vlajkovej lodi na tento mesiac. Unikla dokonca aj fotografia balenia, ktorá prezrádza všetky podstatné špecifikácie.

Lei Jun pred dvomi dňami v živom prenose konečne potvrdil, že Xiaomi Mi6 bude predstavené v apríli. Úplne presný dátum síce nespomenul, no už nejaký čas sa hovorí o 11. apríli, čo teda vyzerá celkom reálne. Okrem toho sa k nám zo sociálnej siete Weibo dostala aj fotografia čierneho balenia nadchádzajúcej vlajkovej lodi.

Xiaomi Mi5S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi mi6
zdroj fotografie: Weibo

nenechaj si ujsť
Ak bude Xiaomi Mi6 vyzerať takto, Samsung bude s dizajnom Galaxy S8 zahanbený!

Podľa špecifikácií uvedených na balení môžeme usúdiť, že sa jedná o balenie pre najvyšší model Xiaomi Mi6 s prívlastkom Pro. Potvrdila sa aj prítomnosť Snapdragonu 835 na frekvencii slušných 2.45 GHz. O svižný multitasking sa zas bude starať veľkorysá 6 GB pamäť RAM a pre súbory bude dostupné 128 GB interné úložisko. Ak je zoznam pravdivý, Mi6 ponúkne až 30 MPx zadný fotoaparát a 8 MPx predný selfie snímač.

xiaomi mi6

Koncept Xiaomi Mi6

zdroj fotografie: MyDrivers

Celú výbavu bude napájať nadpriemerná 4000 mAh batéria. Ďalšie detaily hovoria o DualSIM a USB konektore typu-C. Takáto by teda mala byť výbava modelu Mi6 Pro. Od základnej verzie však môžeme očakávať menšie pamäte, prípadne aj menší počet megapixelov fotoaparátu. Ak nás pamäť neklame, keramická verzia minuloročnej Mi5-ky sa predávala v čiernom balení. Je teda možné, že v tomto prípade sa jedná o balenie keramickej Mi6-ky. Všetky oficiálne informácie sa ale dozvieme najneskôr koncom mesiaca. Tešíš sa na predstavenie Xiaomi Mi6?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom