banner-mi5s
Neubehlo veľa času od predstavenia posledných noviniek spoločnosti Xiaomi a internetom už kolujú správy o novom Xiaomi Mi 6. Podľa týchto správ má spoločnosť pracovať na nástupcovi populárnej Mi 5-ky. To však nie je všetko! Spoločnosť tentokrát zrejme vypočuje aj priania zákazníkov.

Ani pár dní po predstavení noviniek Xiaomi Mi Note 2, Mi MIX a virtuálnej reality pre smartfóny, Xiaomi Mi VR, spoločnosť nestráca čas. Aj keď má iste plné ruky práce s týmito novinkami, našla si však aj čas pripravovať nového nástupcu Xiaomi Mi5. Nová Mi6-ka by mohla prísť už v prvom kvartáli budúceho roka. Spoločnosť však posunula vývoj nového zariadenia na vyššiu úroveň. V znení hesla: „Náš zákazník, náš pán“, Xiaomi chce, aby si zákazníci sami vybrali špecifikácie, ktoré bude pripravovaná novinka ponúkať a spustila internetovú anketu, v ktorej sú uvedené možné parametre pre nový Mi6.

Xiaomi Mi5S 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi5-biela-nizka-cena-5

Chystaná novinka by mala byť na prednej strane vybavená 5,2″ alebo 5,5″ displejom a cena sa bude pohybovať na úrovni 275 €. Všetky možnosti, ktoré spoločnosť zákazníkom v ankete ponúka sú prinajmenšom zaujímavé. Teraz je len na nás, užívateľoch, aké parametre vyhrajú anketu a mohli by byť v novom Xiaomi Mi6 použité. Vývoj smartfónov ide raketovým tempom vpred, preto je možné, že pri predstavení novinky bude jej výbava mierne pozmenená. Všetko však ešte ukáže čas a dúfame, že nás Xiaomi znova niečim prekvapí. Ktorú z týchto špecifikácií by ste si vybrali vy ?

Ponúkané parametre pre Xiaomi Mi 6 v ankete:

  1. Snapdragon 8xx procesor + 20 MPx fotoaparát + 4 GB RAM + 32 GB ROM + ľahká hliníková konštrukcia
  2. Snapdragon 65x procesor + duálny fotoaparát + optická stabilizácia + 4 GB RAM + 64 GB ROM + zakrivené sklenené telo
  3. Snapdragon 65x procesor+ duálny fotoaparát + bez optickej stabilizácie + 6 GB RAM + 64 GB ROM + ľahká hliníková konštrukcia

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom