Po viac ako roku spoločnosť Xiaomi predstavila novú vlajkovú loď Xiaomi Mi6, no mnoho fanúšikov ostalo sklamaných. Novinka nepriniesla toľko inovácií, ako sa od nej očakávalo. Ak sa radíš medzi nich aj ty, predstavujeme ti päť najväčších konkurentov, ktorých kúpu určite neoľutuješ.

OnePlus 3T

Smartfóny spoločnosti OnePlus sa tešia veľkej obľube. Rovnako tomu je aj s medzigeneračným OnePlus 3T. Niet sa čomu diviť. Za polovičnú cenu vlajkových lodí známych výrobcov získaš zariadenie s nekompromisným výkonom. O chod zariadenia sa stará Snapdragon 821, ktorého dopĺňa 6 GB RAM.  Spoločne s odladenou nadstavbou OxygenOS a najnovším Androidom sa rozhodne jedná o zaujímavý kúsok. Výbavu dopĺňa aj kvalitný 16 MPx fotoaparát, nádherných Optic AMOLED displej, ale aj najrýchlejšia technológia nabíjania, Dash Charge.

Kúpiť OnePlus 3T v globálnej verzii za 374 €
Zľavový kupón OP3TSR

oneplus 3t
Zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Xiaomi Mi Note 2

Konkurent z vlastnej dielne zaujme hlavne 5,7″ Full HD zahnutým displejom a slovenským LTE, za ktorého absenciu je Mi6-ka poriadne odsudzovaná. Phablet poháňa Snapdragon 821 spolu so 6 GB RAM, ktoré sa postarajú o plnohodnotný používateľský zážitok. Vyladená nadstavba MIUI 8 s podporou slovenského jazyka umocňuje zážitok z jeho používania. Zaujme aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý ti odomkne smartfón bez jediného zaváhania v priebehu stotiny. Xiaomi Mi Note 2 svoje kvality potvrdil aj v našej recenzii.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 v globálnej verzii

Xiaomi Mi Note 2
Zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

ZUK Z2 Pro

Prémiový dizajn s keramickým zadným sklom a nádherný 5,2″ AMOLED displej. To je ZUK Z2 PRO, ktorý určite ešte nepatrí do starého železa. Vo vnútri tiká procesor Snapdragon 820, ktorý stále dodá dostatok výkonu na niekoľko rokov. Spolu so 4/6 GB RAM ponúka výborný zážitok z používania systému, ktorého optimalizácia je na skvelej úrovni. Zaujme aj plná podpora európskych LTE sietí.

Kúpiť ZUK Z2 Pro z EU skladu

zuk z2 proZdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Honor 8 Pro

Novinka Honor 8 Pro ponúka všetko to, čo by správna vlajková loď mala mať. Špičkový procesor Kirin 960, 6 GB RAM, 5,7″ QuadHD displej a to všetko v krásnom hliníkovom tele. Fotky vyhotovíš pomocou duálneho fotoaparátu, pričom jeden senzor fotí čiernobielo a druhý farebne. Spoločne  vytvoria skvelé a farebné fotografie vďaka kontrastu, ktorý vzniká použitím rozdielnych senzorov.

Honor 8 Pro kúpiš už aj na Slovensku

Zdroj fotografie: Honor

LeEco Le Pro 3

Le Pro 3 ponúka rovnako vysoký výkon vďaka procesoru Snapdragon 821 a 4/6 GB RAM. Poteší podpora slovenského LTE a výborný zvuk stereo reproduktorov. Nesklame ani dobre optimalizovaný systém, výdrž batérie či fotoaparát. Ako jediný z vyššie menovaných je bez audio jack-u, rovnako ako v prípade Xiaomi Mi6.

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 257 €

LeEco Le Pro 3
Zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP