banner-mi5-pro
Približne dva dni ubehli od predstavenia najnovšej vlajkovej lodi Xiaomi, Xiaomi Mi5S, s ktorou výrobca na smartfónovom trhu opäť spôsobil veľký ošiaľ. Našli sa však aj takí, ktorým novinka veľmi nesedí, no zdá sa, že Číňanom splnil očakávania. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ani Xiaomi neukrátilo domácich záujemcov o možnosť rezervovať si ich najnovšiu vlajkovú loď ešte pred spustením oficiálneho predaja. Spustenie registrácií na kúpu je známym postupom najväčších výrobcov v Číne, pričom vďaka tomu zistia aj dopyt po svojich najnovšie predstavených zariadeniach. Nástupca veľmi populárneho Xiaomi Mi5 dosiahol 3 milióny rezervácií za menej ako 24 hodín. Aktuálne číslo sa pohybuje nad 3,6 miliónmi rezervácií, pričom v porovnaní s nedávno predstaveným LeEco Le Pro 3 je o Xiaomi Mi5S o niečo menší záujem. LeEco Le Pro 3 si za 24 hodín rezervovalo až 3,5 milióna ľudí.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi5s-oficialne-foto-nahlad

Veľký úspech Xiaomi Mi5S zaručila jeho nízka cena a nadupaná výbava. Za čínskych 1999 juanov (267 €) Mi5S-ko ponúka nádhernú, prémiovú konštrukciu vyrobenú z kovu, 5,15″ FullHD displej, výkonný Qualcomm Snapdragon 821 procesor, 3 GB / 4 GB RAM, 64 GB / 128 GB vnútornú pamäť postavenú na najrýchlejších pamäťových čipoch UFS 2.0, zadný 12 MPx Sony IMX378 fotoaparát s clonou f/2.0 či 3200 mAh batériu s rýchlym nabíjaním QC 3.0. Prednosťou Xiaomi Mi5S je aj rýchly ultrazvukový snímač odtlačkov prstov.

TIP: Predobjednávky na Xiaomi Mi5S a Mi5S Plus odštartovali už aj pre nás

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]