banner-mi5-pro
O prípravách nadupaného LeEco Le 2S už vieme a spoločnosť veselo uverejňuje rôzne teasery. Opačná situácia je však pri Xiaomi Mi5S, po ktorom sa akoby zem zľahla. Už niekoľko týždňov sa o tejto novinke z dielne Xiaomi vôbec nehovorí, pritom mala byť predstavená spolu s phabletom Mi Note 2. Dneškom sa však situácia okolo nástupcu aktuálnej vlajkovej lodi Mi5 rýchlo zmenila. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa najnovších informácií bude Xiaomi Mi5S predstavené budúci mesiac a na priamy súboj vyzve práve LeEco Le 2S. Bojovať majú o „titul“ najlacnejšieho smartfónu s procesorom Snapdragon 821. Odhadovaná cena špičkovej novinky od čínskeho giganta sa má udržať pod hranicou 1999 juanov, teda 270 €. Na opačnej strane ringu bude stáť novinka už nie tak mladej spoločnosti LeEco, ktorá sa naplno etablovala na trhu a jej nové produkty vždy strhnú vlnu záujmu od fanúšikov.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-2s-displej

Predná strana LeEco Le 2S

TIP: LeEco Le 2S Pro sa predvádza v AnTuTu s naozaj vysokým skóre

Základom modelu Le 2S bude rovnako procesor Snapdragon 821, ktorý však má dopĺňať ohromná 5000 mAh batéria v luxusnom tele s nízkou hrúbkou. Očakávať môžeme aj 4 GB RAM pamäť, 5,5-palcový FullHD displej a predstavenie už o niekoľko dní. Ak by ste si mali vybrať, ktorému z tejto dvojice dáte prednosť? Mala by u vás šancu aj spoločnosť LeEco pri veľkej dominancii Xiaomi?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
7%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
20%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]