LeEco Le 2S Pro sa predvádza v AnTuTu s naozaj vysokým skóre, ktoré potvrdzuje použitie Snapdragonu 821

banner-le-max-2
LeEco tento rok už síce predstavilo niekoľko noviniek, no výrobca nespí na vavrínoch a pripravuje ďalší smartfón, ktorý má byť poriadne nadupaný. Jedná sa o očakávaný LeEco Le 2S, ktorý svoj obrovský výkon teraz ukazuje v novom úniku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čínsky startup medzi výrobcami smartfónov, už pomerne známa spoločnosť LeEco, sa pomaly pripravuje na septembrové predstavenie novej vlajkovej lode. LeEco Le 2S by mohlo byť predstavené 6. alebo 7. septembra a dočkať by sme sa mohli dokonca dvoch verzií. Údajná Pro verzia prichádzajúceho Le 2S prešla známym AnTuTu benchmarkom, kde smartfón dosiahol priam monštruózne skóre. Screenshot publikovaný na populárnej čínskej sociálnej sieti Weibo hovorí o skóre neuveriteľných 157 897 bodov!

leeco-le-2s-pro-antutu

Naozaj vysoké skóre dosiahnuté v známom teste hrubého výkonu viacmenej potvrdzuje použitie najnovšieho Qualcomm Snapdragon 821 čipsetu, o ktorom sme už v spojitosti s Le 2S počuli niekoľkokrát. Je dosť možné, že LeEco predstaví rovno dve verzie novinky. Lacnejšiu so starším Snapdragonom 820 a Pro verziu so spomínanou 821-kou. Predošlé úniky hovoria o hardvéri ako 5,5″ FullHD displej, 4 GB / 8 GB RAM pamäti, 32 GB / 64 GB / 128 GB vnútornej pamäti, 16 MPx zadnom fotoaparáte, 8 MPx prednej selfie kamere či obrovskej 5000 mAh batérii v tenkom kovovom tele. Celokovovú konštrukciu potvrdzuje aj najnovší teaser zverejnený priamo výrobcom, ktorý láka na predstavenie. Oficiálny dátum konferencie sa dozvieme už čoskoro.

Le-2s-pro-teaser

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
21%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
10%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]