Xiaomi Mi5 na nových reálnych fotkách, domovské tlačidlo opäť potvrdené

banner-mi-pad-2
Nové informácie a fotografie Xiaomi Mi5 sa stali takmer každodennou rutinou noviniek z čínskeho smartfónového priemyslu. Tie dnešné sú však veľmi špeciálne, nakoľko konečne ukazujú zariadenie v plnej kráse pri reálnom používaní.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako vidíme na spomínaných fotkách, Xiaomi nakoniec predsa len použije toľko ohovárané domovské tlačidlo, ktoré integruje snímač odtlačkov. Smartfón je v čiernej verzii a taktiež vidíme tenké rámiky z bočných strán displeja. To sa však nedá povedať o rámiku pod displejom, ktoré je priam obrovský. Minulý týždeň taktiež odznela informácia, že Xiaomi Mi5 bude konečne dostupný už po čínskom Jarnom festivale, ktorý sa koná začiatkom februára.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-domovske-tlacidlo

Špecifikácie Xiaomi Mi5 si netreba nijak extra rekapitulovať, no pre menej informovaných si pripomeňme, že novinka príde s procesorom Snapdragon 820, 5,2-palcovým 2K alebo FullHD displejom, 3 GB / 4 GB RAM pamäťou, špičkovým fotoaparátom s rozlíšením 16 MPx / 21 MPx a Androidom 6.0 Marshmallow, ktorý doplní nadstavba MIUI 7.

xiaomi-mi5-domovske-tlacidlo-2

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]