banner-redmi-3
Informácií o pripravovanom Xiaomi Mi5 už uniklo v posledných mesiacoch viac než dosť a tak už máme pocit, že nás do predstavenia novinky nemôže nič prekvapiť. Opak je však pravdou a dnes sme sa opäť dočkali ďalšieho úniku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Windows 10 sme mohli u Xiaomi prvýkrát vidieť pri tablete Mi Pad 2, konkrétne v jeho 64 GB verzii. Tento systém však dostal aj smartfón, ktorý pôvodne týmto systémom nedisponoval. Spoločnosť Microsoft v spolupráci so Xiaomi pripravila ROM pre smartfón Xiaomi Mi4, ale bohužiaľ len pre jeho LTE verziu. Najnovšie informácie naznačujú, že čoskoro by sme sa mohli dočkať ďalšieho zariadenia so systémom Windows 10 od Xiaomi. Stane sa ním pravdepodobne nadchádzajúca vlajková loď Xiaomi Mi5, no prekvapivo bez zmeny hardvéru. Komponenty v smartfóne teda ostanú rovnaké a zmena sa udeje len v softvéri.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi4-windows-10-1

Xiaomi Mi4 so systémom Windows 10

Táto informácia samozrejme nie je oficiálne potvrdená, no je celkom slušná šanca, že by sa tak mohlo stať. Už je to skoro 2 roky, čo sme od Xiaomi nevideli novú vlajkovú loď. Tým je aj väčšia pravdepodobnosť, že spoločnosť môže uvoľniť viacero verzií smartfónu, vrátane toho s Windows 10. Už sme vás informovali, že Xiaomi Mi5 bude predstavený na MWC 2016 v Barcelone a v rovnakom čase prebehne predstavenie aj v Číne. Predstavenie Xiaomi Mi5 bude prvé globálne prestavenie tohto najväčšieho čínskeho výrobcu.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP