banner-redmi-3
Do predstavenia asi najočakávanejšieho smartfónu tohto roka, Xiaomi Mi5, nám ostáva niečo cez mesiac. Celosvetová verejnosť upriami svoju pozornosť do Číny, kde sa bude konať slávnostné odhalenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dátumy oficiálneho predstavenia boli kadejaké, no dnes sme sa vďaka „tajnej“ mini konferencii o Xiaomi Mi5 konečne dozvedeli finálny dátum oficiálneho predstavenia. Určite viete, že spoločnosť vyhlásila, že Xiaomi Mi5 predstaví po čínskom novom roku, ktorý končí 13. februára. Tento sľub Xiaomi aj dodrží a spomínaná slávnostná udalosť sa bude konať 22. februára. Dnešné informácie sa týkali aj spoločnosti Foxconn, ktorá je hlavným výrobcom smartfónu. Zástupcovia uviedli, že pracovníci odvádzajú špičkovú prácu a snažia sa dokonca robiť aj nadčasy, aby bolo všetko do predstavenia a do následného predaja pripravené. V súčasnosti je vraj k predaju pripravených už vyše 2 miliónov kusov najnovšieho Xiaomi Mi5.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi5-nove-rendre-nahlad

Render Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi5 príde v dvoch verziách s 3 GB RAM a 32 GB interným úložiskom, respektíve so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Ďalším rozdielom bude rozlíšenie displeja, ktoré v prípade lacnejšej verzie poskytne FullHD rozlíšenie. Najvyššia verzia bude disponovať najmodernejším 2K panelom. Pre lepší prehľad o špecifikáciách si prečítajte tento článok.

Zdroj: Gizchina.it

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP