banner-redmi-note2Medzinárodná verzia Xiaomi Mi4i sa 22. septembra dočká svojho vylepšeného brata v podobe novej verzie s označením Mi4c. Novinka sa skoro odkryla verejnosti vo svojej plnej kráse a zostávajú nám už iba detaily. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre menej oboznámených si poďme zopakovať špecifikácie, ktoré by sa mali v novinke vynímať. Hnacím motorom bude Snapdragon 808 spolu s 2 alebo 3 GB RAM. Túto dvojicu dopĺňa batéria s kapacitou 3120 mAh a trojica veľkostí úložiska, 16, 32 alebo 64 GB. Navrchu tejto výbavy bude pracovať softvérová nadstavba MIUI 7, založená na Androide 5.1.1. Špecifikácie zakončíme 5-palcovým FullHD displejom, ktorý by mal byť opäť jedným z najlepších na trhu.

mi4c

Jedným z noviniek, ktorá bola uverejnená iba včera, je použitie nového napájacieho konektora USB Type-C. Výrobca vyriešil slabú dostupnosť príslušenstva jednoduchým trikom, ktorý spočíva v adaptéri, ktorý bude dodávaný spolu so zariadením. Xiaomi plánuje najprv vypustiť do predaja iba 100 000 kusov a podľa úspechu sa bude toto číslo navyšovať. Cena Xiaomi Mi4c začne od 180 € až po 205 € pre najvyššiu verziu.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP