banner-redmi-note2
Tento týždeň bude okrem vlajkovej lode Meizu Pro 5 predstavený aj nový smartfón od Xiaomi, Xiaomi Mi4c. Aj o ňom počujeme takmer každý deň a ani ten dnešný nebude výnimkou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak ste niekedy vlastnili smartfón od Xiaomi, určite viete, že od prvého Xiaomi Mi1, vrátane všetkých gadgetov a iného príslušenstva, prichádza všetko od Xiaomi zabalené v recyklovaných kartónových krabiciach. To malo hneď dva hlavné dôvody – Xiaomi ušetrilo na balení a tak mohlo ísť nižšie s cenami a na druhej strane ukázalo, že balenie smartfónu sa dá vyrobiť aj ekologicky.

Xiaomi Redmi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


lovely-package-mi-3

Doterajšie balenie všetkých Xiaomi smartfónov

Xiaomi už pri tohtoročnom TOP modeli Xiaomi Mi Note Pro zmenilo výzor balenia, ktoré bolo prevedené do luxusného vzhľadu, keďže ide o naozaj prémiový smartfón. Po novom Xiaomi zmení aj balenie prichádzajúceho Xiaomi Mi4c, ktoré bude tentokrát v oranžovej farbe a bude tak ladiť s logom spoločnosti. Na internet sa dostali aj prvé fotky nového balenia a okrem toho aj prvé reálne fotografie samotného zariadenia v troch farebných prevedeniach.

xiaomi-Mi4c-balenie (2)

xiaomi-Mi4c-balenie (1)

Nové informácie máme aj o prednom fotoaparáte Xiaomi Mi4c. Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavili obrázky, ktoré hovoria o 5 MPx prednom fotoaparáte Mi4c, ktorý je porovnávaný s fotoaparátom iPhone 6.

Predstavenie nového smartfónu vyššej strednej triedy od Xiaomi prebehne už zajtra, 22. septembra v domovskej Číne. Očakáva sa, že Xiaomi Mi4c prinesie 5-palcový displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, 6-jadrový Snapdragon 808 procesor s taktom 1.8 GHz, 2/3 GB RAM, 16/32 GB vnútornej pamäte, 13 MPx zadný fotoaparát, 3080 mAh batériu a najnovší Android 5.1 s MIUI 7 nadstavbou. Xiaomi Mi4c môžeme nájsť už v ponuke nášho partnera iBuygou.com, ktorý ho v predpredaji ponúka za približne 230 eur.

Zdroj: Miui.com, Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú