Xiaomi Mi4 je snáď najpopulárnejší čínsky smartfón na trhu. Predstavený bol ešte minulý rok ako vlajková loď v súčasnosti najväčšieho čínskeho výrobcu smartfónov, Xiaomi. Teraz tento smartfón kúpite za doposiaľ najlepšiu cenu! 

[/blockquote]

Xiaomi Mi4 za 279 € kúpite v tomto obchode

Xiaomi Mi4 bol síce predstavený minulý rok, no stále má čo ponúknuť. A vzhľadom na cenu, za ktorú sa teraz predáva, lepší smartfón ani nekúpite. Náš partner iBuygou.com ponúka Xiaomi Mi4 v zľave za skvelých 279 €, čo je perfektná cena. Na porovnanie, u nás sa Xiaomi Mi4 predáva za niečo cez 350 €. Ak vás táto akcia nášho partnera zaujala a smartfón si chcete kúpiť, mali by ste sa poponáhľať, keďže akcia končí za približne 14 hodín.

Xiaomi Mi4 zakúpite aj v e-shope SmartZero.sk za cenu 318 €.

Čo sa týka špecifikácií, Mi4 prichádza s 5″ FullHD displejom, štvorjadrovým procesorom Qaulcomm Snapdragon 801 s taktom 2,5 GHz, 3 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou, zadným 13 MPx fotoaparátom Sony IMX214, predným 8 MPx fotoaparátom a 3000 mAh batériou. Xiaomi Mi4 v súčasnosti beží na Androide 4.4 spolu s nadstavbou MIUI 6, ktorá ponúka množstvo funkcií a naviac je veľmi dobre optimalizovaná.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto smartfóne, určite si prečítajte našu recenziu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú