Xiaomi Mi4 s Windows 10 na prvom videu

Od ubehnutia Microsoft konferencie, o ktorej ste sa mohli dočítať aj na našej stránke, prešiel už týždeň a po fotografiách tu máme aj prvé video Windows 10, ktorý beží na telefóne Xiaomi Mi4. Spolupráca Xiaomi a Windowsu by nám mohla priniesť zaujímavé zariadenia, ktoré môžu bežať buď na Windows 10, alebo na Androide a zákazník si tak bude môcť vybrať, ktorý operačný systém si zvolí.

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na videu vidíme Windows 10 Technical Preview, ktorý sa nachádza v testovacej fáze a môžeme ho nájsť aj na najnovších zariadeniach Lumia. Xiaomi uviedlo, že systém Windows 10 beží bez najmenších problémov aj na Android termináli a s inštaláciou by nemali byť problémy, čo znamená, že skúsení užívatelia si ho budú môcť vyskúšať bez najmenších komplikácií. Z dostupných informácií zatiaľ nevieme, kedy presne plánuje Xiaomi a Microsoft uvolniť Windows 10 aj pre používateľov.

Tak čo zaujala vás táto myšlienka Windowsu 10 na Xiaomi Mi4? 

Zdroj: Windowsblogitalia.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Ja osobne sa na Windows 10 teším. Na PC ho určite budem využívať a na mobile ho aspoň skúsim =)
    /Opravte si menšiu chybičku – skúsený užívatelia ;)