Teraz čítate
Trápi ťa pomalý a nestabilný internet? Lacný Xiaomi router z EU skladu to vyrieši


Či už ťa doma trápi pomalý, nestabilný internet, alebo slabý WiFi signál, riešením je nový router. Kvalitný router pritom nemusí vždy znamenať vysoké náklady.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak sa nebojíš vyskúšať niečo nové, nemal by si prehliadnuť najnovšiu ponuku e-shopu GearBest. Xiaomi už má s výrobou Wi-Fi routrov skúsenosti a svoje kvality potvrdilo predstavením modelu Xiaomi Mi WiFi Router 3C, ktorý ponúka slušnú výbavu za veľmi nízku cenu. Vo výbave nájdeš podporu protokolu IEEE 802.11 n či maximálnu prenosovú rýchlosť 300 Mbps.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Router 3C z EU skladu za 24 €

To všetko sa šíri až štyrmi anténami pre čo najsilnejší a najstabilnejší signál. V útrobách tohto Xiaomi routra ďalej nájdeš MediaTek procesor, 64 MB pamäť RAM a 16 MB úložisko, ktoré sa stará o bezproblémový chod internetu. Xiaomi kladie dôraz aj na pohodlie používateľa, takže podobne ako (takmer) všetky Xiaomi produkty, aj tento môžeš ovládať pomocou aplikácie v smartfóne.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 spoľahlivo rozšíri dosah tvojho bezdrôtového pripojenia! Teraz ho navyše kúpiš za perfektnú cenu

Vďaka tenkému minimalistickému dizajnu navyše vôbec nebude kaziť vzhľad tvojej izby. Skvelou správou je hlavne dostupnosť v európskom sklade, takže sa nemusíš báť dlhého čakania na zásielku z Číny či nebodaj nejakých poplatkov navyše. Cena činí 22,74 € a za poštovné zaplatíš symbolických 1,88 €. Celkovo teda zaplatíš len niečo cez 24 € a získaš tak kvalitný router so skvelou výbavou a pekným dizajnom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • bunkov

  /Či už ťa doma trápi pomalý, nestabilný internet, alebo slabý WiFi signál, riešením je nový router. / Super ako to funguje v obci mam 2mb/s od tcom a ked kupim router pojde viac kolko 20 alebo 55mb/s .

  • Záleží to od tvojho poskytovateľa siete. Pokiaľ ti povolili sieť do 20Mb/s, tak tvoj router ti povolí len 20Mb/s. Keď budeš mať lepší router, neznamená to, že ti pôjde rýchlejšie internet. Bude len stabilnejší a lepšie bude fungovať.. Všetko záleží od poskytovateľa siete.

 • Ivann

  Ďakujem za tip. Kúpený, lebo môj starý DSL DLINK nepochopiteľne odpája zariadenia a potom pripája. Deje sa to aj 3x denne a je to otravné. Ale kúpil som ho z Činy, keďže nie je dôvod platiť CLO ani DPH a cena nižšia a bez poštovného. Uvidíme, ako rýchlo to príde. Už sa mi stalo, že objednám z Číny a príde z EU skladu. :-)

 • m4rt1nez

  Ved to je len “ n “ ko…

 • Ivann

  Možno ešte poznámka, ale čítam všade, že nie je podpora anglického jazyka :-( Viete to prezistiť? Ja som poslal požiadavku, nech objednávku zrušia ak je iba čínsky jazyk…

  • Peter

   Ja mám už dávno (cca rok) Xiaomi mini a anglický jazyk tam je. Môžem potvrdiť že v signále aj v stabilite je excelentný. Odkedy som ho zapojil odvtedy ide. Žiadne zaváhanie. 90 eurový Asus som zbalil do krabice.

 • VanJ

  Tento router ma jednu ZASADNU nevyhodu. A sice to, ze LAN porty su len 100Mbit. Z toho vyplyva, ze vyssou rychlostou mozu komuniokvat medzi sebou len Wireless zariadenia… :-( Cize ani internetove pripjenie rychlejsie ako 100Mbit nepojde.

 • cnc

  Mám ho doma ale bez toho „c“.Hlavne vidím aj keď som v práci kto je u mňa doma pripojený na net.Hlavne dcéra keď to preháňa tak ju dám na blacklist a má po chlebe:)

 • Tomas JuaNex Grman

  Má menu aspon v Anglictine?

  @mobile