Či už ťa doma trápi pomalý, nestabilný internet, alebo slabý WiFi signál, riešením je nový router. Kvalitný router pritom nemusí vždy znamenať vysoké náklady.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak sa nebojíš vyskúšať niečo nové, nemal by si prehliadnuť najnovšiu ponuku e-shopu GearBest. Xiaomi už má s výrobou Wi-Fi routrov skúsenosti a svoje kvality potvrdilo predstavením modelu Xiaomi Mi WiFi Router 3C, ktorý ponúka slušnú výbavu za veľmi nízku cenu. Vo výbave nájdeš podporu protokolu IEEE 802.11 n či maximálnu prenosovú rýchlosť 300 Mbps.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Router 3C z EU skladu za 24 €

To všetko sa šíri až štyrmi anténami pre čo najsilnejší a najstabilnejší signál. V útrobách tohto Xiaomi routra ďalej nájdeš MediaTek procesor, 64 MB pamäť RAM a 16 MB úložisko, ktoré sa stará o bezproblémový chod internetu. Xiaomi kladie dôraz aj na pohodlie používateľa, takže podobne ako (takmer) všetky Xiaomi produkty, aj tento môžeš ovládať pomocou aplikácie v smartfóne.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 spoľahlivo rozšíri dosah tvojho bezdrôtového pripojenia! Teraz ho navyše kúpiš za perfektnú cenu

Vďaka tenkému minimalistickému dizajnu navyše vôbec nebude kaziť vzhľad tvojej izby. Skvelou správou je hlavne dostupnosť v európskom sklade, takže sa nemusíš báť dlhého čakania na zásielku z Číny či nebodaj nejakých poplatkov navyše. Cena činí 22,74 € a za poštovné zaplatíš symbolických 1,88 €. Celkovo teda zaplatíš len niečo cez 24 € a získaš tak kvalitný router so skvelou výbavou a pekným dizajnom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • bunkov

  /Či už ťa doma trápi pomalý, nestabilný internet, alebo slabý WiFi signál, riešením je nový router. / Super ako to funguje v obci mam 2mb/s od tcom a ked kupim router pojde viac kolko 20 alebo 55mb/s .

  • Záleží to od tvojho poskytovateľa siete. Pokiaľ ti povolili sieť do 20Mb/s, tak tvoj router ti povolí len 20Mb/s. Keď budeš mať lepší router, neznamená to, že ti pôjde rýchlejšie internet. Bude len stabilnejší a lepšie bude fungovať.. Všetko záleží od poskytovateľa siete.

 • Ivann

  Ďakujem za tip. Kúpený, lebo môj starý DSL DLINK nepochopiteľne odpája zariadenia a potom pripája. Deje sa to aj 3x denne a je to otravné. Ale kúpil som ho z Činy, keďže nie je dôvod platiť CLO ani DPH a cena nižšia a bez poštovného. Uvidíme, ako rýchlo to príde. Už sa mi stalo, že objednám z Číny a príde z EU skladu. :-)

 • m4rt1nez

  Ved to je len “ n “ ko…

 • Ivann

  Možno ešte poznámka, ale čítam všade, že nie je podpora anglického jazyka :-( Viete to prezistiť? Ja som poslal požiadavku, nech objednávku zrušia ak je iba čínsky jazyk…

  • Peter

   Ja mám už dávno (cca rok) Xiaomi mini a anglický jazyk tam je. Môžem potvrdiť že v signále aj v stabilite je excelentný. Odkedy som ho zapojil odvtedy ide. Žiadne zaváhanie. 90 eurový Asus som zbalil do krabice.

 • VanJ

  Tento router ma jednu ZASADNU nevyhodu. A sice to, ze LAN porty su len 100Mbit. Z toho vyplyva, ze vyssou rychlostou mozu komuniokvat medzi sebou len Wireless zariadenia… :-( Cize ani internetove pripjenie rychlejsie ako 100Mbit nepojde.

 • cnc

  Mám ho doma ale bez toho „c“.Hlavne vidím aj keď som v práci kto je u mňa doma pripojený na net.Hlavne dcéra keď to preháňa tak ju dám na blacklist a má po chlebe:)

 • Tomas JuaNex Grman

  Má menu aspon v Anglictine?

  @mobile