Či už ťa doma trápi pomalý, nestabilný internet, alebo slabý WiFi signál, riešením je nový router. Kvalitný router pritom nemusí vždy znamenať vysoké náklady.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak sa nebojíš vyskúšať niečo nové, nemal by si prehliadnuť najnovšiu ponuku e-shopu GearBest. Xiaomi už má s výrobou Wi-Fi routrov skúsenosti a svoje kvality potvrdilo predstavením modelu Xiaomi Mi WiFi Router 3C, ktorý ponúka slušnú výbavu za veľmi nízku cenu. Vo výbave nájdeš podporu protokolu IEEE 802.11 n či maximálnu prenosovú rýchlosť 300 Mbps.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Router 3C z EU skladu za 24 €

To všetko sa šíri až štyrmi anténami pre čo najsilnejší a najstabilnejší signál. V útrobách tohto Xiaomi routra ďalej nájdeš MediaTek procesor, 64 MB pamäť RAM a 16 MB úložisko, ktoré sa stará o bezproblémový chod internetu. Xiaomi kladie dôraz aj na pohodlie používateľa, takže podobne ako (takmer) všetky Xiaomi produkty, aj tento môžeš ovládať pomocou aplikácie v smartfóne.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 spoľahlivo rozšíri dosah tvojho bezdrôtového pripojenia! Teraz ho navyše kúpiš za perfektnú cenu

Vďaka tenkému minimalistickému dizajnu navyše vôbec nebude kaziť vzhľad tvojej izby. Skvelou správou je hlavne dostupnosť v európskom sklade, takže sa nemusíš báť dlhého čakania na zásielku z Číny či nebodaj nejakých poplatkov navyše. Cena činí 22,74 € a za poštovné zaplatíš symbolických 1,88 €. Celkovo teda zaplatíš len niečo cez 24 € a získaš tak kvalitný router so skvelou výbavou a pekným dizajnom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.