banner-redmi-4aPravdepodobne si už zažil situáciu, keď si sa v pohodlí domova snažil pripojiť na vlastnú WiFi sieť, no tá, či už kvôli zlému umiestneniu routera, hrubým stenám, alebo veľkej vzdialenosti, nedosiahla na požadované miesto. Ak sa však s podobným problémom stretávaš dlhodobo a nevieš si s ním rady, tak vedz, že pre teba máme jednoduché a lacné riešenie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Je ním nenápadné zariadenie s názvom Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2, ktoré dokáže s WiFi pripojením zázraky. Zabudované antény ho dokážu rozniesť do miest, kde nikdy predtým nedosiahlo. Podľa údajov výrobcu je možné pomocou tohto zariadenia rozšíriť dosah bezdrôtového pripojenia o niekoľko desiatok metrov. Aby toho nebolo málo, Mi WiFi Amplifier druhej generácie dokáže zvládať pripojenie až 16 rôznych zariadení v jednej chvíli. Prenosová rýchlosť dosahuje maximálne 300 Mb/s, čo rozhodne nie je málo.

xiaomi-mi-wifi-amplifier-2-akcia-fotozdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2 len za 7 €
Kupón MIWIFIFR

Napájanie tohto je riešené pomocou klasického USB konektora, ktorý sa nachádza na samom konci plastového tela. Toto telo je vybavené otočným kĺbom, ktorý umožňuje pootočenie konštrukcie. Spárovanie s routerom je otázkou niekoľkých krátkych chvíľ, pričom je k tomu potrebné stiahnuť aplikáciu Xiaomi MiHome.

xiaomi-mi-wifi-amplifier-2-akcia-foto-3zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 dokonca nenarobí ani veľký vietor v tvojej peňaženke, keďže na jeho kúpu potrebuješ len niečo málo cez 7 €. Pre uplatnenie tejto skvelej ceny nezabudni využiť zľavový kupón MIWIFIFR.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]