banner-redmi-3s
Rozmach spoločnosti Xiaomi nepozná hraníc a pravdepodobne už neexistuje taká technologická oblasť, v ktorej by gigant nedisponoval aspoň jediným produktom. Jeden z najnovších počinov sú okuliare pre virtuálnu realitu Mi VR Play.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Celý princíp fungovania VR headsetu je založený na slávnejších Google Cardborad, oproti ktorým však okuliare od Xiaomi ponúkajú kvalitnejšie vyhotovenie a oveľa krajší dizajn. Dvojitý zips pre pevnejšie uchytenie smartfónov s veľkosťami od 4,7 do 5,7-palcov je určite vítané konštrukčné vylepšenie. Prvé reálne fotografie ukazujú balenie, v ktorom Xiaomi Mi VR Play prichádzajú a vôbec to nevyzerá tak, že tieto okuliare stoja v prepočte len 7 €.

xiaomi-mi-vr-play-fotografie

Samozrejme, bez potrebného multimediálneho obsahu sú okuliare nanič. Čínsky gigant teda predstavil samostatnú aplikáciu, ktorá ponúka niekoľko desiatok typov rozličného obsahu pre tieto okuliare. Presný dátum spustenia predaja ešte nie je známy, no v súčastnosti už prebieha verejné testovanie.

TIP: Xiaomi vstupuje do sveta virtuálnej reality. Uvádza vlastné Mi VR Play okuliare a aplikáciu

xiaomi-mi-vr-play-fotografie(4)

xiaomi-mi-vr-play-fotografie(7)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
55%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
5%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]