Zabudované reproduktory v televízoroch nie vždy spĺňajú požiadavky používateľa, no ten si môže našťastie zaobstarať aj skvelý externý TV reproduktor od známeho čínskeho výrobcu. Portfólio Xiaomi totiž zahŕňa aj takýto šikovný doplnok, s ktorým bude reprodukcia zvuku pri pozeraní filmu ešte kvalitnejšia. Xiaomi Mi TV Speaker teraz môže mať každý už za pár desiatok eur len v našom FonTech Shope.

Rozmanité portfólio produktov čínskeho Xiaomi dokáže neraz prekvapiť aj fanúšika spoločnosti, ktorá produkuje neustále lepšie a kvalitnejšie zariadenia. Popri známych smartfónoch sa tento gigant zameriava aj na výrobu gadgetov.

Kúpiť Xiaomi Mi TV Speaker za 77 € bez ďalších colných poplatkov
Kupón BGDCHU51

Práve tento segment tiež ponúka výborné riešenie prehrávania zvuku ku všetkým televízorom. Moderný a uhladený vzhľad robia zo Xiaomi Mi TV reproduktora doplnok vhodný do každej obývačky, za ktorý pritom zákazník nezaplatí vôbec veľa.

Najlepší doplnok k telke za minimálnu cenu

Konštrukcia s moderným elegantným prevedením a jednoduchými krivkami v sebe skrýva výbavu, ktorá sa postará o skvelé podanie zvuku. Zostava 8 reproduktorov s odporom 6 Ω je zárukou skvelého audia, ktorému nechýbajú stredné tóny, výšky až do 25 kHz, ale ani basová zložka pri najnižšej frekvencii 50 Hz.

Svoj nový TV reproduktor si môže používateľ zavesiť aj na stenu. Kvalita reprodukovaného zvuku však nie je jedinou doménou Xiaomi Mi TV reproduktora. V jeho možnostiach je zahrnutá aj skvelá konektivita, ktorej nechýba bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.2. Vďaka tomu si môžeš svoju obľúbenú hudbu pohodlne pustiť aj zo smartfónu.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi TV Speaker posunul zvuk v mojej obývačke o niekoľko levelov vyššie. Keď som zistil, koľko stojí, bol som poriadne prekvapený

Tomuto elegantnému doplnku však samozrejme nechýba ani AUX vstup, AV audio a SPDIF vstup. Ovládať všetky možnosti reproduktora umožňuje 7 hardvérových tlačidiel na vrchu konštrukcie.

Dostupný je už za pár „babiek“ a bez ďalších poplatkov

Kúpiť Xiaomi Mi TV Speaker za 77 € bez ďalších colných poplatkov
Kupón BGDCHU51

Xiaomi Mi TV Speaker so všetkou svojou výbavou a jednoduchým, no o to lákavejším vzhľadom je teraz dostupný za perfektnú cenu. Za tento gadget u nás zákazník zaplatí iba 77 € s kupónom BGDCHU51 a vďaka doprave EU Priority Line sa navyše nemusí nikto báť ani colných poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom