Máš doma skvelú televíziu, no nie si úplne spokojný s jej zvukom? Alebo si proste len rád vychutnáš svoje obľúbené filmy a seriály s kvalitným zvukom, za ktorý by si nerád vyhadzoval veľké peniaze ? Máme pre teba riešenie a je ním Mi TV Speaker od Xiaomi.

Najnižšia cena v histórii

Xiaomi v posledných rokoch zaznamenalo nevídaný rozmach, ktorý priniesol inteligentnú elektroniku všetkého druhu, medzi ktorú paria napríklad aj televízory. Práve k nim predstavilo šikovný a hlavne dizajnový doplnok v podobe reproduktora Mi TV Speaker. Ak chceš zlepšiť kvalitu zvuku svojho televízora, rozhodne neváhaj, pretože tento reproduktor môžeš teraz mať za skvelú cenu 68 €. Ide pritom o vôbec najnižšiu cenu pre Európu!

Kúpiť Xiaomi Mi TV Speaker za doposiaľ najnižších 68 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Najväčšou výhodou je však doprava EU Express, ktorá stojí len 5 € a zaručí ti dodanie reproduktora bez ďalších nechcených poplatkov na colnici.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi TV Speaker posunul zvuk v mojej obývačke o niekoľko levelov vyššie. Keď som zistil, koľko stojí, bol som poriadne prekvapený

 

Dokonalý zvuk s nádherným dizajnom

Xiaomi Mi TV Speaker prichádza s moderným, minimalistickým a jednoduchým dizajnom, ktorý zapadne snáď do každej obývačky. Ponúka bielu farbu v kombinácii s látkou, ktorá pokrýva prednú stranu a chráni reproduktory. Čistý a veľmi prirodzený zabezpečí až osem reproduktorov, z ktorých dva sú bassové, štyri stredové a dva výškové.  Ich spoločný rozsah činí 50 Hz – 25 kHz.

Jednoduché ovládanie a široká kompatibilita

Ovládanie reproduktora je úplne jednoduché vďaka siedmim fyzickým tlačidlám, ktoré sú označené príslušnými piktogramami a nachádzajú sa na vrchnej strane reproduktora. Pripojiť sa da k takmer každému televízoru, ale aj iným zariadeniam, ako napríklad k smartfónu alebo PC. Disponuje vstupmi AUX, AV audio, SPDIF aj Bluetooth 4.2 pripojením. Jeho rozmery činia 830 (šírka) x 87 (výška) x 72 mm (hrúbka).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú