banner-redmi3pro
Len pred pár dňami sme sa dočkali dlho očakávaného predstavenia smartbandu Xiaomi Mi Band 2, ktorý predstavuje skutočnú revolúciu oproti predošlej generácii. Napriek integrácii displeja zostala cena náramku v domovskej Číne na prijateľnej sume 149 Yuanov, čo je v prepočte zhruba 20 €. Xiaomi však s wearables tento rok ani zďaleka nekončí a dočkať by sme sa mali ešte prvých smart hodiniek od tejto čínskej spoločnosti.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Počas predošlých dní sme sa dočkali oficiálneho potvrdenia existencie smart hodiniek Xiaomi Mi Smartwatch. Informoval o nich viceprezident spoločnosti Liu De, ktorý sa nechal počuť, že hodinky budú predstavené v druhej polovici roka 2016. Tieto informácie ďalej potvrdila aj spoločnosť Huami, ktorá je zodpovedná za výrobu všetkých generácií náramku Mi Band a rovnako bude zodpovedná aj za výrobu hodiniek Mi Smartwatch. Pomaly, ale isto sme sa však prehupli do druhej polovice tohto roka a nastáva tak otázka, kedy presne sa dočkáme smart hodiniek od čínskeho giganta Xiaomi. Známy analytik Pan Jiutang tvrdí, že čoskoro. Podľa jeho informácií spoločnosť nebude dlho otáľať a čo nevidieť oficiálne predstaví svoje prvé plnohodnotné smart hodinky. Podľa Jiutanga by mali hodinky vďaka skvelej optimalizácii ponúknuť dlhšiu výdrž na jedno nabitie ako konkurencia. V závere svojho príspevku sa spýtal svojich fanúšikov na sociálnej sieti Weibo jednoduchú, no zároveň záhadnú otázku, v ktorej sa pýta na to, že ktorá z cien 135 €, respektíve 215 €, by zákazníkom vyhovovala viac.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


TechOne3_Xiaomi-smartwatch-render-800x500_c
Táto otázka dáva priestor na špekuláciu o tom, že spoločnosť Xiaomi možno predstaví hneď 2 verzie inteligentných hodiniek, ktoré sa môžu líšiť výbavou alebo spracovaním. Na oficiálne potvrdenie alebo vyvrátenie týchto informácií si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať. Veľkým prekvapením však zostáva cena, ktorá sa očakávala na nižšej úrovni ako spomínaných 135 €. Čo si o informáciách doposiaľ takmer neomylného analytika myslíte vy?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom