Xiaomi Mi Note Pro dostupný na objednávku aj na Slovensko, môžete ho však vyhrať!

Teraz čítate
Xiaomi Mi Note Pro dostupný na objednávku aj na Slovensko, môžete ho však vyhrať!

Xiaomi Mi Note Pro bol predstavený ešte v januári, no do predaja vstupuje až teraz. Xiaomi tento smartfón vybavilo čo najlepším dostupným hardvérom, vďaka čomu sa Mi Note Pro radí medzi najvýkonnejšie smartfóny sveta. 

[/blockquote]

Vyhraj úplne nový Xiaomi Mi Note Pro!

Nový Mi Note Pro je teraz dostupný na predobjednávku u nášho partnera iBuygou.com. Vzhľadom na veľmi kvalitný a v súčasnosti najvýkonnejší hardvér je cena Xiaomi Mi Note Pro vyššia, ako sme pri Xiaomi smartfónoch zvyknutí. Obchod iBuygou.com ho ponúka za cenu približne 595 €. Ak sa vám Mi Note Pro a cena sa vám zdá vysoká, nezúfajte, môžete ho získať aj úplne zadarmo. iBuygou.com totižto poriada SÚŤAŽ o tento skvelý smartfón, no vyhrať toho môžete oveľa viac. Pre zapojenie sa do súťaže však budete musieť mať v tomto obchode odoslanú objednávku, takže ak plánujete kúpu smartfónu z iBuygou.com, práve teraz je ten správny čas, keďže k nemu môžete dostať Mi Note Pro zadarmo!

Čo sa týka výbavy Xiaomi Mi Note Pro, tá je na úplnom vrchole medzi súčasnými smartfónmi. Zariadenie prichádza s 5,7″ displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, poháňa ho osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 s taktom 2 GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti až 4 GB! Vnútorná pamäť má kapacitu 64 GB, pričom zadný fotoaparát prichádza 13 MPx Sony snímačom. Neklame ani predný fotoaparát, ktorý má rozlíšenie 4 UltraPixle a ide o rovnaký fotoaparát, aký má minuloročný HTC One M8 na zadnej strane. Samozrejmosťou je aj nový Android 5.0 a batéria s kapacitou 3000 mAh.

Zdroj: iBuygou.com

banner_ibuygou

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]