Xiaomi Mi Note Pro bol predstavený ešte v januári, no do predaja vstupuje až teraz. Xiaomi tento smartfón vybavilo čo najlepším dostupným hardvérom, vďaka čomu sa Mi Note Pro radí medzi najvýkonnejšie smartfóny sveta. 

[/blockquote]

Vyhraj úplne nový Xiaomi Mi Note Pro!

Nový Mi Note Pro je teraz dostupný na predobjednávku u nášho partnera iBuygou.com. Vzhľadom na veľmi kvalitný a v súčasnosti najvýkonnejší hardvér je cena Xiaomi Mi Note Pro vyššia, ako sme pri Xiaomi smartfónoch zvyknutí. Obchod iBuygou.com ho ponúka za cenu približne 595 €. Ak sa vám Mi Note Pro a cena sa vám zdá vysoká, nezúfajte, môžete ho získať aj úplne zadarmo. iBuygou.com totižto poriada SÚŤAŽ o tento skvelý smartfón, no vyhrať toho môžete oveľa viac. Pre zapojenie sa do súťaže však budete musieť mať v tomto obchode odoslanú objednávku, takže ak plánujete kúpu smartfónu z iBuygou.com, práve teraz je ten správny čas, keďže k nemu môžete dostať Mi Note Pro zadarmo!

Čo sa týka výbavy Xiaomi Mi Note Pro, tá je na úplnom vrchole medzi súčasnými smartfónmi. Zariadenie prichádza s 5,7″ displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, poháňa ho osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 s taktom 2 GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti až 4 GB! Vnútorná pamäť má kapacitu 64 GB, pričom zadný fotoaparát prichádza 13 MPx Sony snímačom. Neklame ani predný fotoaparát, ktorý má rozlíšenie 4 UltraPixle a ide o rovnaký fotoaparát, aký má minuloročný HTC One M8 na zadnej strane. Samozrejmosťou je aj nový Android 5.0 a batéria s kapacitou 3000 mAh.

Zdroj: iBuygou.com

banner_ibuygou

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP