banner-minote-pro
Napriek tomu, že o Xiaomi Mi Note 2 a Mi5S sa dlhé mesiace neustále hovorilo, predstavený bol zatiaľ len Mi5S a Mi Note 2 zatiaľ ostáva záhadou. Čiastočnou náhradou zaň by mohol byť Mi5S Plus s 5.7-palcovým displejom, ktorý však niektorých ľudí neoslovil a oveľa viac by konečne uvítali Mi Note 2.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dôvodom odkladu predstavenia Mi Note 2 môže byť aj Mi5S, keďže špecifikáciami by sa od Mi Note 2 veľmi nelíšil a existovali by dva takmer rovnaké smartfóny. Čím sa však bude Mi Note 2 určite odlišovať, bude 5.7 -palcový Super AMOLED displej s 2K rozlíšením a zahnutím po bokoch. Chýbať by nemala ani citlivosť na tlak, ktorú ponúka aj najvyššia verzia Mi5S. Naposledy známy dátum predstavenia bol 14. september, kedy sa však nakoniec nič neudialo. Kedy sa konečne dočkáme predstavenia, zatiaľ nevieme, no podľa analytika pod menom Pan Jiutang by sa tak konečne mohlo stať koncom októbra.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zahnutý displej Mi Note 2

Zahnutý displej Mi Note 2

TIP: Ponesie Xiaomi Mi Note 2 nakoniec názov Xiaomi Mi Pro?

Keďže prvá generácia Xiaomi Mi Note už má nejaký ten vek, v domácich čínskych e-shopoch ho nájdeme za čoraz nižšie ceny. Po predstavení Mi5S nabralo zlacňovanie ešte viac na sile a najnovšie ho niektoré čínske e-shopy ponúkajú už od 899 juanov, čo je okolo 120 €. Mi Note je napriek svojmu veku stále slušný smartfón, i keď niektorými novšími vychytávkami, ako napríklad snímačom odtlačkov prstov, nedisponuje. Stále čakáte na predstavenie Mi Note 2 alebo sa tešíte skôr na pokles ceny staršieho Mi Note aj pre nás?

xiaomi-mi-note-cinska-cena-2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.