banner-minote-pro
Len nedávno sa všetci fanúšikovia mohli tešiť z predstavenia hneď dvoch poriadne výkonných smartfónov od Xiaomi. Tento obľúbený výrobca však niektorých mierne sklamal, keďže od väčšieho z dvojice predstavených prístrojov očakávali niečo viac. Nádej však umiera posledná a Xiaomi už teraz pilne pracuje na smartfóne, ktorý uspokojí aj tých najväčších skeptikov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Napriek nespornému výkonu Xiaomi Mi5S a Xiaomi Mi5S Plus zrejme gigant čoskoro predstaví niečo oveľa, oveľa lákavejšie. V novembri totižto svetlo sveta uzrie jeden z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Reč je o Xiaomi Mi Note 2. O tomto phablete sa toho popísalo už skutočne veľa a azda najzásadnejšou vlastnosťou má byť použitý displej. Ten by mal mať po svojej pravej a ľavej strane ponúkať zaoblenie, ktoré bude podobné tomu z vlajkových modelov spoločnosti Samsung. Okrem toho má tento 5,7-palcový zobrazovací panel disponovať 2K rozlíšením. Tieto staršie informácie sa včera dočkali ďalšieho potvrdenia z dôveryhodného zdroja, ktorým je známy Pan Jiutang.

Xiaomi Mi Note Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-note-2-new-weibo-leak

Príspevok pochádzajúci zo sociálej siete Weibo toho však viac neodhalil a ďalšie informácie o pripravovanom phablete sú stále nejasné. S veľkou pravdepodobnosťou by sa však na prednej strane novinky mohla objaviť ultrazvukovú technológia snímania odtlačkov, ktorú len nedávno ponúklo Xiaomi Mi5S. Staršie informácie taktiež hovorili o viacerých pamäťových verziách.

xiaomi-mi-note-2-nahlad

Tá najvýkonnejšia by mala dostať enormných 8 GB RAM pamäte či 256 GB interného úložiska. Hlavným pohonným agregátom by sa mohol stať procesor Snapdragon 821 od Qualcommu. Ďalej sa môžme tešiť aj na 3600 mAh batériu alebo obľúbenú grafickú nadstavbu MIUI 8, ktorá bude postavená na doposiaľ nezistenej verzii systému Android.

TIP: Ponesie Xiaomi Mi Note 2 nakoniec názov Xiaomi Mi Pro?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]