Xiaomi Mi Note 2 prešiel 3C certifikáciou, rýchle nabíjanie potvrdené

banner-minote-pro
Xiaomi by po veľmi podarenom Redmi Pro malo v blízkej dobe predstaviť dlho očakávaného nástupcu modelu Mi Note, uvedeného ešte v januári minulého roka. Spoluzakladateľ spoločnosti Xiaomi už dávnejšie potvrdil, že v auguste sa dočkáme nového high-end smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je tu veľká pravdepodobnosť, že ním bude práve Mi Note 2, čo dokazuje aj čínske certifikačné centrum 3C. Ním práve prešiel istý model od Xiaomi a prezrádza len informácie o nabíjaní. Podľa informácií z certifikačnej stránky bude teda nabíjanie prebiehať pri výstupoch 5V/2.5A, 9V/2A, 12V/1.5A a s maximálnym výkonom 18W. Zjednodušene povedané: Xiaomi Mi Note 2 bude disponovať technológiou rýchleho nabíjania, čo je už však pri vlajkových lodiach samozrejmosť a nejedná sa o žiadne prekvapenie. Vzhľadom na výstupné parametre a výkon nabíjania sa pravdepodobne bude jednať o Qualcomm Quick Charge 3.0.

Xiaomi Mi Note Pro na Slovensku

xiaomi-flagship-phone-3c-certification

TIP: Máme tu prvú reálnu fotografiu Xiaomi smartfónu so zakriveným displejom

Okrem informácií o nabíjaní sme sa dozvedeli aj to, že výrobu smartfónu bude mať na starosti spoločnosť Foxconn. Xiaomi Mi Note 2 by mohol byť tiež prvým čínskym zariadením využívajúcim procesor Snapdragon 821, ktorému bude sekundovať buď 4 GB alebo 6 GB operačná pamäť. Povráva sa aj o verzii so zakriveným displejom. Mimochodom, minuloročný Mi Note už zmizol aj z e-shopu oficiálnej stránky Xiaomi, čo je dobrým znamením, že nástupcu uvidíme už čoskoro. Ak sa tak stane naozaj už tento mesiac, v tom prípade môžeme do predstavenia očakávať ešte riadnu porciu informácií, ako napríklad o cene, ktorá ešte nie je známa. Nanešťastie je však dosť pravdepodobné, že cena nebude najnižšia a bude sa jednať o najdrahší doteraz predstavený Xiaomi smartfón. Na druhej strane však od neho môžeme očakávať špičkovú výbavu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.