banner-minote-pro
Medzi najočakávanejšie smartfóny druhej polovice roka 2016 rozhodne patrí aj Xiaomi Mi Note 2. Jeho predpokladaný dátum predstavenia je 5. september, čiže čas sa kráti a informácií rapídne pribúda. Tentokrát sme sa dostali k renderom od fanúšika, ktoré v sebe kombinujú asi všetko, čo zatiaľ o zariadení vieme.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Predpokladaný dátum predstavenia novej vlajkovej lode z dielne Xiaomi sa rýchlo blíži a my máme čoraz viac informácií o pripravovanom Xiaomi Mi Note 2. Posledný únik nám ukázal zahnutý predný panel. Tentokrát máme k dispozícií rendery, na ktorých si môžme všimnúť podobnosť so Xiaomi Mi5. Hlavne zadná strana telefónu je veľmi podobná, no vedľa hlavného fotoaparátu našiel miesto sekundárny snímač. Duálny fotoaparát dopĺňa už štandardne aj dvojtónový blesk.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Unikli fotografie zakriveného predného panelu Xiaomi Mi Note 2

Podobnosť medzi Mi Note 2 a Mi5 nájdeme aj na bočných hranách smartfónu. Kovový rám sa v dôsledku zaoblenia predného aj zadného skla zužuje a ak sa výrazne nezmení hrúbka smartfónu, rám bude na bokoch o dosť tenší ako u modelu Mi5. Toto konštrukčné riešenie sa môže odzrkadliť na odolnosti zariadenia. Veríme však, že Xiaomi konštrukciu vystuží a nový Mi Note 2 bude pevný. V spodnej hrane sa nachádza USB Type-C konektor a reproduktor s mikrofónom. Opačná, vrchná hrana ponúka 3,5 mm audio jack pre slúchadlá.

Predná strana ponúka veľký displej a podla doterajších informácií by mal mať uhlopriečku 5,7″ a prísť by mal s FullHD, respektíve 2K rozlíšením. Aj keď ide len o rendery vytvorené fanúšikom, nový Xiaomi Mi Note 2 by od nich nemusel mať ďaleko.

Xiaomi Mi Note Pro na Slovensku za skvelú cenu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
6%
Mám to
3%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.