Unikli fotografie zakriveného predného panelu Xiaomi Mi Note 2

banner-minote-pro
Odpoveď na Samsung Galaxy Note 7 v podobe Mi Note 2 z dielne Xiaomi je za rohom. Svedčí tomu aj fakt, že o novo pripravovanom phablete vieme čoraz viac a viac detailov. Najnovšie informácie potvrdzujú existenciu verzie so zahnutým displejom, čím by Xiaomi vstúpilo do pre nich ešte neznámych vôd.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dlho očakávaný Xiaomi Mi Note 2 by mal podľa uniknutých informácií prísť v dvoch verziách. Jedna z nich by mala byť osadená obyčajným plochým displejom a druhá so zakriveným. Toto by mohla byť výhoda pri konkurenčnom boji so Samsung Galaxy Note 7, ktorý ponúka len verziu so zahnutým displejom. Na uniknutej snímke si môžme všimnúť veľkú podobnosť práve s týmto modelom z dielne Samsungu. V ľavom hornom rohu je ale jasne viditeľné logo Xiaomi. Skoršie informácie tvrdili, že nový Mi Note 2 príde so snímačom odtlačkov prstov integrovaným do displeja. Podľa všetkého to ale vyzerá tak, že snímač bude opäť skrytý v hardvérovom tlačidle domov, na ktoré je v skle vyhradený otvor.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Mi_Note2_01

Čo sa týka špecifikácií smartfónu, mal by prísť osadený Super AMOLED displejom s uhlopriečkou 5,7″ s FullHD rozlíšením v základnej, a 2K rozlíšením vo vyšších verziách. Rôzna by mala byť aj veľkosť pamäte RAM. Základný model bude podľa informácií disponovať kapacitou 4 GB, ostatné až 6 GB. Pod kapotou Mi Note 2 sa pravdepodobne bude nachádzať Snapdragon 821, čo je vylepšený model veľmi populárneho Snapdragonu 820. Úložisko bude v rozmedzí od 32 GB pri základnej verzii, až po 128 GB pri najvyššom modeli. Smartfón bude napájaný 4000 mAh batériou s podporou Quick Charge 3.0. Štartovacia cena nového Xiaomi Mi Note 2 by mala začínať na 336 €.

Mi_Note2_02

Veríme, že s blížiacim sa dátumom predstavenia, ktorý je očakávaný na 5. septembra, budeme mať viac detailných informácií ohľadom nového Mi Note 2 od Xiaomi.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
55%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.