banner-mi5s-plusDlho očakávaný smartfón z dielne Xiaomi, Mi Note 2, sa teraz objavil na ďalších fotografiách, ktoré opäť ukazujú zahnutý displej po oboch stranách.  Zadná strana náš však zmiatla len jedným fotoaparátom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Do predstavenia tohto očakávaného top modelu už neostáva veľa času, a tak každý deň uniknú na internet nejaké ďalšie novinky. Tentokrát sa jedná o nové reálne fotografie, na ktorých môžeme vidieť zahnutý OLED displej po oboch stranách. Ten by mal dosahovať veľkosť 5,5 až 5.7″. Pod obrazovkou sa nachádza ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý sa nápadne podobá na „home button“ z vlajkovej série Galaxy S od Samsungu. Srdcom zariadenia bude Snapdragon 821, ktorému v najvyššej variante dopomôže až 6 GB operačnej pamäte RAM.

Xiaomi Mi Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-note-2

Zadná strana nás mierne zaskočila, keďže obsahuje iba jeden snímač fotoaparátu. Je však možné, že Xiaomi použije podobnú politiku ako pri nedávno predstavenej novinke Mi5S, ktorý má taktiež jeden fotoaparát. Väčší brat Mi5S Plus sa zas pýši duálnym fotoaparátom, a preto si myslíme, že slabšia verzia Xiaomi Mi Note 2 bude obsahovať jeden fotoaparát. Informácie tiež hovoria o tom, že sa dočkáme aj plnej podpory LTE.

mi-note-2-1

Až do poslednej chvíle sa teda neustále špekuluje o cene zariadenia, no tentoraz aj zástupca MIUI na Weibo potvrdil, že cena by mala byť na úrovni 3000 juanov, čo je v prepočte necelých 410 € za silnejšiu 6 GB RAM verziu. Budete uvažovať nad kúpou smartfónu ak sa tieto vlastnosti a špecifikácie potvrdia?

TIP: Xiaomi ukrylo novinku na oficiálnom teaseri priamo pred našimi očami

mi-note-2-cena

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]