banner-minote-proŠpekulácie ohľadom Xiaomi Mi Note 2 k nám prúdia už nejaký ten čas a teraz to vyzerá, že čoskoro sa dočkáme už aj oficiálnejších správ. Zariadenie bolo schválené certifikačnou agentúrou 3C a predstavené by mohlo byť 14. septembra.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi Note 2 zatiaľ stále neprešlo cez agentúru TENAA, ktorá odhaľuje viac detailov o zariadení než 3C, a tak sme stále odkázaní len na špekulácie. Dizajn novinky od Xiaomi bude zrejme trochu pripomínať ten zo Samsungu Galaxy Note 7. Dominovať bude zaoblený displej a hardvérové tlačidlo pod ním. Veľkosť obrazovky by sa mala pohybovať v rozmedzí 5,5 až 5,7-palcov. Ďalej sa spomína 2K rozlíšenie, Snapdragon 820 / 821, 6 GB RAM a 128 GB úložisko. Očakáva sa aj USB typu-C, batéria s kapacitou 3600 mAh a snímač odtlačkov prstov. To všetko by malo byť dostupné za cenu do 400 €.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-nove-rendre-2

Nedávno sa objavili aj informácie hovoriace o prítomnosti displeja citlivého na tlak, či lacnejšej verzie so 64 GB internou pamäťou. Podľa jedného z uniknutých reklamných plagátov na Xiaomi Mi Note 2 sa prví zákazníci dostanú k zariadeniu už 24. septembra. Xiaomi však stále nepotvrdilo oficiálny dátum predstavenia ani začiatok predaja. Všetko sú to teda neoficiálne informácie, ktoré treba brať s menšou rezervou.

mi-note-2-graphic

Plagát, ktorý informuje o dostupnosti Xiaomi Mi Note 2 už 24. septembra

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]