Teraz čítate
Phablet Xiaomi Mi Note 2 prešiel jednou z čínskych certifikácií, predstavený by mohol byť už budúci týždeň

banner-minote-proŠpekulácie ohľadom Xiaomi Mi Note 2 k nám prúdia už nejaký ten čas a teraz to vyzerá, že čoskoro sa dočkáme už aj oficiálnejších správ. Zariadenie bolo schválené certifikačnou agentúrou 3C a predstavené by mohlo byť 14. septembra.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Xiaomi Mi Note 2 zatiaľ stále neprešlo cez agentúru TENAA, ktorá odhaľuje viac detailov o zariadení než 3C, a tak sme stále odkázaní len na špekulácie. Dizajn novinky od Xiaomi bude zrejme trochu pripomínať ten zo Samsungu Galaxy Note 7. Dominovať bude zaoblený displej a hardvérové tlačidlo pod ním. Veľkosť obrazovky by sa mala pohybovať v rozmedzí 5,5 až 5,7-palcov. Ďalej sa spomína 2K rozlíšenie, Snapdragon 820 / 821, 6 GB RAM a 128 GB úložisko. Očakáva sa aj USB typu-C, batéria s kapacitou 3600 mAh a snímač odtlačkov prstov. To všetko by malo byť dostupné za cenu do 400 €.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-nove-rendre-2

Nedávno sa objavili aj informácie hovoriace o prítomnosti displeja citlivého na tlak, či lacnejšej verzie so 64 GB internou pamäťou. Podľa jedného z uniknutých reklamných plagátov na Xiaomi Mi Note 2 sa prví zákazníci dostanú k zariadeniu už 24. septembra. Xiaomi však stále nepotvrdilo oficiálny dátum predstavenia ani začiatok predaja. Všetko sú to teda neoficiálne informácie, ktoré treba brať s menšou rezervou.

mi-note-2-graphic

Plagát, ktorý informuje o dostupnosti Xiaomi Mi Note 2 už 24. septembra

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • Kubo102030

    Nech ho už predstavia !!! 😂 Ľudia sú netrpezlivý… 😁

  • peterpan

    opat zas len nepodlozene spekulacie ,inak povedane dalsie kacice.. pokial nebude nieco oficialne osobne hugom barrom ci centralou xiaomi potvrdene netreba tomu davat velky vyznam..

  • medko

    strasne to predstavenie natahuju …