banner-redmi-4aVšetci majitelia smartfónov vedia, aké to je, keď v batérií dochádza energie, no oni potrebujú ešte niekoľko hodín so zariadením pracovať. Za týmto účelom boli vyrobené externé batérie, ktorých je na trh obrovské množstvo v rozličných veľkostiach alebo kapacitách. Najnovším prírastkom je nová powebanka od Xiaomi.

Prvá externá batéria s kapacitou 20 000 mAh bola v podaní Xiaomi predstavená približne pred rokom. Teraz sa výrobca rozhodol priniesť jej vylepšenú verziu s názvom Mi Mobile PowerBank 2, ktorá sa príliš od svojho predchodcu nelíši a tiež prichádza v bielej farbe. Dizajn výrobca veľmi nemenil, no rozdiely sa dajú nájsť v dĺžke powerbanky. Taktiež sa znížila aj hrúbka o 2,1 mm a špeciálna povrchová úprava zabezpečuje, aby sa nevyšmykla z rúk. Nová externá batéria v sebe skrýva lítium-polymérové články o kapacite 20 000 mAh.

mi_powerbank_2_20000mah
zdroj fotografie: Gizmochina

Samozrejmosťou je podpora rýchleho nabíjania QuickCharge 3.0. Pri 5V napätí elektrický prúd dosahuje hodnotu 2,4A. V batérií nájdeme aj 9V/2A a 12V/1.5A porty a podľa tvrdení spoločnosti má batéria svojim výkonom nabiť batériu obrovského phabletu Max iba za 2,5 hodiny do plnej kapacity.

TIP: Recenzia | Xiaomi Power Bank 10 000 a 20 000 mAh

20000mah_mi_powerbank_2
zdroj fotografie: Gizmochina

Dokonca aj batérie posledných MacBookov budete môcť nabíjať cez duálny výstup 5V/3.6A. Do predaja príde powerbanka už budúci týždeň, konkrétne v pondelok, 19. decembra s fantastickou cenovkou iba 21 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP