banner-mi-note-2
Jeden z najnovších a najpopulárnejších počinov Xiaomi možno nakoniec nevyšiel podľa predstáv. Objavil sa totiž problém s jeho bezrámikovým displejom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bezrámikový displej nového Xiaomi Mi Mix je skvelá inovácia, ktorá veľmi dobre vyzerá a ľudí zaujala. Koho by predsa neprekvapil smartfón takmer bez rámikov a až 91.3% pomerom displeja k prednej ploche? Tenké rámiky a keramické telo však majú aj zopár nevýhod, pričom najväčšou je náchylnosť na poškodenie. Presvedčiť sa o tom môžete v tomto článku. Vyzerá to však tak, že krehkosť nie je jediná slabina Mi Mixu.

Xiaomi Mi Note 2 4GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na modeli jedného z používateľov sa objavil problém, ktorý opísal ako „display leak“, teda únik displeja. Viac už však napovedia fotografie, na ktorých môžeme vidieť obrovskú škvrnu pod displejom. Kedže sa zatiaľ objavil iba jeden takýto prípad, nie je dôvod na paniku. Momentálne čakáme na vyjadrenie k tomuto prípadu a na prípadné ďalšie hlásenia.

TIP: Keramická konštrukcia Xiaomi Mi MIX prináša aj nevýhody, potvrdil to drop test

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
27%
Chcem to
9%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
45%
Neznášam to
18%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.