banner-mi-mixXiaomi Mi MIX so sebou priniesol revolučnú výbavu a zdá sa, že výrobca pripravuje aj jeho menšieho nástupcu s kódovým označením Nano. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Keď Xiaomi predstavilo svoj ohromný model Mi MIX s inovatívnym dizajnom a špičkovými technológiami, spôsobil tým v technologickom svete smartfónov poriadny rozruch. Kvôli konštrukčnej zložitosti a technológiám, ktorými sa vyrába, dokáže výrobca dodať len 10 000 kusov mesačne. Nepredpokladali sa tiež žiadne iné farebné prevedenia okrem čiernej. Teraz sa ale objavilo trio nových fotografií Mi MIX v luxusnej bielej farbe. Možno si niektorí myslia, že čierna farba je elegantnejšia a sadne MIX-ku viac, no určite sa smartfón bude vynímať aj v bielom variante.

mi-mix-nano

Spoločnosť pracuje aj na novej, menšej verzii toho high-end modelu, ktorý nesie kódové označenie Nano. Pôvodný Mi MIX obsahuje obrovskú 6,4″ obrazovku a pokrýva až 93 % prednej strany. Nová „Nano“ verzia by však mala prísť s kompaktnejším 5,5″ displejom. Hovorí sa tiež, že táto verzia pôjde do predaja už budúci mesiac, aby tak vyplnila predajné medzery pred sviatkami. Zatiaľ však nepoznáme oficiálny dátum predstavenia.

TIP: Zmenšená verzia Xiaomi Mi MIX ponesie označenie Nano, poznáme prvé špecifikácie

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
30%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
10%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
10%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
  • Jiří Mrázek

    Ta bílá je hrozná. Hlavně Xiaomi do dneška neumí udělat displej bez těch ohavných černých proužků.

  • Random

    Naozaj nic moc. … cierna mu slusi lepsie.

  • Kedar

    Prostě já bych si ten telefon nikdy nekoupil, ten foťák se „zbytkem spodního rámečku“ dole je pro mě hroznej dealbreaker :)… Kdyby to ti kaštani udělali komplet jenom celý displej, tak by to byl super design, ale takhle prostě NE :)