banner-mi-mixSmartfón, ktorý na seba naposledy upriamil pozornosť ľudí a svetových medií bol jednoznačne Xiaomi Mi MIX. Jeho takmer bezrámikový displej určite stojí za pozornosť a konečne po dlhej dobe priniesol do priemyslu niečo skutočne inovatívne.

Displej zaberá až 91,3% prednej strany a disponuje rozlíšením 2040 x 1080 pixelov. Vďaka úzkym rámikom dosahuje smartfón veľmi prijateľné rozmery, ktorými by sa dal prirovnať k bežným 5,5-palcovým kúskom. A to napriek tomu, že jeho uhlopriečka dosahuje mohutných 6,4-palcov. Pre niekoho však môžu byť aj tieto rozmery stále príliš veľké. Na internete sa prekvapivo objavila iskrička nádeje, že Mi MIXx príde aj v zmenšenej verzii.

xiaomi-mi-mix-5-5-leak-1

Na fotografiách môžeme vidieť aktuálnu novinku, vedľa ktorej sa nachádza menší smartfón vyzerajúci podobne ako bezrámikový high-end. Môže sa teda jednať o jeho 5,5-palcovú verziu. Menšia verzia by podľa zdrojov mala prísť so 4 GB RAM, 64 GB úložiskom a 90 % pomerom displeja k prednej strane. Očakávať teda môžeme aj nižšiu cenu. Dátum predstavenia zatiaľ nepoznáme, no ak sú tieto informácie pravdivé, v blízkej dobe by sme sa mali dočkať ďalších podrobností.

TIP: Xiaomi Mi MIX bol podrobený testom odolnosti!

xiaomi-mi-mix-5-5-leak-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP