V posledných týždňoch prichádza čoraz viac informácií o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi MIX 2S. Rôzne úniky špecifikácií naznačujú, že pôjde skutočne o monštrum a ašpiranta na najvýkonnejší smartfón na trhu.

Prvý smartfón z rady Mi MIX dokázal ohúriť takmer bezrámikovým dizajnom. Druhá generácia vychytala niektoré nedostatky predchodcu a dočkala sa aj masovej výroby. Avizovaný Mi MIX 2S dostáva čoraz reálnejšiu podobu a dokonca sa objavilo aj prvé video, ktoré ukazuje Mi MIX 2S pri používaní.

To sme už niekde videli

Na zverejnenom videu, ktoré údajne ukazuje Xiaomi Mi MIX 2S, môžeš vidieť, že smartfón bude mať veľmi malé rámčeky a displej pokryje takmer celú prednú stranu. Aj keď je video veľmi krátke, vidíme prítomnosť gest, ktoré sú podobné tým, ktoré sa používajú na iPhone X. Bohužiaľ sa na zábere nenachádza pohľad na prednú kameru, takže nemôžme s určitosťou prehlásiť, že ide skutočne o novinku z dielne Xiaomi.

Len pripomenieme informácie ohľadom špecifikácií. V útrobách smartfónu sa očakáva prítomnosť Snapdragonu 845, ktorému má sekundovať až 8 GB pamäte RAM. Displej bude mať veľkosť 5,99″ s rozlíšením FullHD+ a pomerom strán 18:9. Vnútorné úložisko zas poskytne masívnych 256 GB. Premiérovo sa dočkáme duálneho fotoaparátu a nebude chýbať ani plná podpora LTE sietí. Informácií sa objavuje čoraz viac, takže nie je vylúčené, že zariadenie bude debutovať na MWC 2018 v Barcelone, ktoré odštartuje 26. februára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom