Xiaomi Mi Max spôsobil ošiaľ! Rezervácie pribúdajú závratným tempom

banner-minote-proSmartfón s doteraz najväčším displejom a batériou spoločnosti Xiaomi, Xiaomi Mi Max, bol predstavený len nedávno, no za relatívne krátky čas sa mu podarilo vyvolať na pôde smartfónov poriadny rozruch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zdá sa, že kovové telo, veľká batéria a hlavne pomer cena a výkon sú najžiadanejšími atribútmi novinky, ktorá vyvolala doslova hotový ošiaľ. Rezervácie dosiahli pre spoločnosť historické hodnoty a predčili dokonca aj vlajkovú loď Xiaomi Mi5. Rezervácie Xiaomi Mi Max dosahujú hranicu 13,3 milióna kusov a číslo stále stúpa. Za posledných 24 hodín pritom počet predbežných rezervácií stúpol o viac ako milión kusov, čo je skutočne neuveriteľné číslo.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-unboxing-nahlad
Podľa najaktuálnejších informácií ostane množstvo ľudí sklamaných. Skladové zásoby, samozrejme, náporu nestačia a svojho smartfónu sa dočká približne jeden záujemca zo 130. Spoločnosť Xiaomi zatiaľ nevydala k situácii oficiálne stanovisko, no už z minulosti vieme, že smartfóny do obchodov jednoducho nestíhala dodávať.

Zdroj: Mydrivers

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]