Gigantický Xiaomi Mi Max a jeho prvé unboxing fotografie!

banner-minote-pro
Zopár dní dozadu odhalila svetu spoločnosť Xiaomi obrovský smartfón Xiaomi Mi Max. Jeho dominantou je displej s uhlopriečkou 6,44 palca a Full HD rozlíšením. Spoločnosť tvrdí, že tento displej ponúkne užívateľovi nespočetné množstvo hodín zábavy bez toho, aby dokázal nepriaznivo ovplyvniť užívateľský zážitok. Krátko po predstavení čínskym internetom začali kolovať exkluzívne unboxing fotografie tohto zariadenia, na ktorých vyzerá naozaj lákavo. Pozrite sa na ne spolu s nami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vzhľadom na uhlopriečku displeja ponúka tento prístroj vcelku slušné rozmery. Na výšku meria 173,1 milimetra, šírka sa zastavila na hodnote 88,3 milimetra a hrúbka je iba 7,5 milimetra. Váha zariadenia, 203 gramov, je už o čosi vyššia a ak sa vám tento phablet podarí strčiť do vrecka, rozhodne ho v ňom pocítite. Za vyššiu hmotnosť môže prekrásne kovové unibody telo a monštrózna batéria. Nádherný vzhľad tohto zariadenia umocňuje aj 2,5D zahnutie tvrdeného skla.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-unboxing24

Xiaomi Mi Max je dodávaný v troch rôznych verziách, ktoré sa medzi sebou odlišujú použitým procesorom, veľkosťou RAM-ky a interného úložiska. Najslabšia verzia prichádza s 8-jadrovým procesorom Snapdragon 650, ktorý dopĺňa 3 GB RAM a interné úložisko s veľkosťou 32 GB. Ďalšie dve verzie disponujú výkonnejším čipsetom Snapdragon 652, ktorý spolupracuje s 4 GB operačnej pamäte. Tieto dve verzie sa medzi sebou líšia iba veľkosťou vnútornej pamäte. V strednej verzii smartfónu sa nachádza 64 GB internej pamäte, zatiaľ čo v tej najvýkonnejšej 128 GB. Ostatné parametre sú pri všetkých troch verziách rovnaké. Dočkáme sa teda hlavného 16 MPx fotoaparátu, 5MPx sekundárnou kamerkou slúžiacou na selfies, DualSim funkcionality, skenera odtlačkov prstov a batérie s kapacitou 4850 mAh.

xiaomi-mi-max-unboxing10

Zdroj: Mydrivers.com23, Pcpop

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]