Xiaomi Mi Max príde s hybridným slotom, potvrdil to sám Lei Jun

banner-redmi3pro
Nie je prekvapením, že pár dní, či dokonca hodín pred predstavením nejakého produktu sa zrazu začnú v plnom prúde vynárať ďalšie informácie, ktoré sa aj pri predstavení väčšinou potvrdia. Výnimkou nie je ani pripravovaný phablet Xiaomi Mi Max, ktorý bude predstavený už zajtra spolu s ďalšími novinkami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Autor ďalších informácií je sám CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, ktorý len pred pár hodinami zverejnil zopár fotografií smartfónu na sociálnej sieti. Po novom sa na jeho profile objavila ďalšia fotografia, ktorá potvrdzuje prítomnosť hybridného slotu. Znamená to, že v smartfóne budeme môcť používať buď dve SIM karty (microSIM + nanoSIM), alebo jednu SIM kartu spolu s pamäťovou microSD kartou (veľkosť do 128 GB). Či je to už výhoda alebo nevýhoda, posúďte sami. Pokiaľ máte v pláne používať len jednu SIM kartu a 32 GB úložisko vám nebude stačiť, v tom prípade vám hybridný slot nebude prekážať. Pokiaľ chcete v smartfóne používať dve SIM karty a ste náročný na úložisko, v tom prípade vás už hybridný slot nepoteší.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi max slot unik
Čo sa týka pamätí, tak smartfón by sa mal vyrábať v dvoch verziách. Lacnejšia by mala ponúknuť 2 GB RAM a 16 GB úložisko, kým drahšia 3 GB RAM a 32 GB úložisko. Slot pre pamäťovú kartu by teda určite bol vítaný. Všetky informácie sa dozvieme už zajtra na oficiálnom predstavení, počas ktorého by mala uzrieť svetlo svete aj nová verzia nadstavby MIUI 8.

xiaomi-mi-max-weibo
Na záver tu máme zopár fotografií, ktoré dokazujú, že prípravy na konferenciu už prebiehajú v plnom prúde. Objavili sa aj nové informácie o cene. Kým staršie informácie hovorili o cene okolo 300 €, teraz sa hovorí o sume 1299 / 1499 yuanov, teda 174 € / 201 €, čo teda znie už určite oveľa lepšie.

xiaomi-mi-max-predstavenie xiaomi-mi-max-predstavenie2
xiaomi-mi-max-predstavenie3

 

Zdroje: IT168.comMyDrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.