Obrovský Xiaomi Mi Max vo verzii s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom už aj na Slovensku

banner-mi-max
Od predstavenia zatiaľ najväčšieho smartfónu od Xiaomi neubehlo ešte veľa času. Aj napriek tomu si ho už teraz môžete kúpiť aj na Slovensku. Phabletov s veľkými uhlopriečkami nie je v súčasnosti veľa a tak jeho veľký displej so 6,44-palcovou uhlopriečkou ulahodí nejednému skúsenému oku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi Max si môžete na Slovensku kúpiť za 339 € a jedná sa o „najslabšiu“ verziu so Snapdragonom 650, 3 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom. Náš partnerský e-shop iBuygou.com ponúka túto verziu Mi Maxu za 243 €. Ako napovedá názov, tento smartfón dosahuje ohromných rozmerov 173.1 x 88.3 x 7.5mm. Tie má predovšetkým na svedomí 6,44-palcový FullHD displej. Okrem displeja nájdeme na prednej strane aj 5 MPx selfie kameru s 85 stupňovým záberom.

Xiaomi Mi MAX 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-unboxing-nahlad
Podľa obsahu pod kapotou vznikli až 3 varianty hardvérovej konfigurácie. Okrem tej, ktorá aktuálne vstúpila na náš trh, sa vyrábajú ďalšie dve, a to so Snapdragonom 652, 3 GB RAM a 64 GB úložiskom, respektíve najvýkonnejší variant ponúka Snapdragon 652, 4 GB RAM a obrovské 128 GB úložisko. Ak by to používateľovi nestačilo, základnú vnútornú pamäť je možné rozšíriť až do 128 GB pomocou microSD kariet. MicroSD kartu môžete vložiť do hybridného slotu namiesto druhej karty SIM.

xiaomi-mi-max-na-slovensku2
Vzadu nájdeme 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0 a dvojtónovým LED bleskom. Fotoaparát podporuje tiež nahrávanie slow-motion videí pri rozlíšení 720p a snímkovej frekvencii 120 fps. Ďalšou výraznou črtou na zadnej strane je rýchla čítačka odtlačkov prstov. Xiaomi Mi Max obsahuje masívnu 4850 mAh batériu. Nabíjať ju môžeme cez microUSB 2.0 konektor pri napätí 5V a prúde 2A. Novinka podporuje, už tradične, ako každý Xiaomi smartfón 3 slovenské LTE pásma- 1800, 2100 a 2600 MHz. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita. Dušou mobilu bude operačný systém Android 6.0 Marshmallow s grafickou nadstavbou MIUI 7, ktorá bude v priebehu júna aktualizovaná na novšie MIUI 8.

Xiaomi Mi Max na Slovensku

xiaomi-mi-max-unboxing28

Zdroj: Heureka

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]