banner-redmi-4aKrajšie vianočné sviatky nám v týchto dňoch pripravuje Xiaomi, ktoré láka na jeden nový produkt za druhým. Mali sme tu notebook, lacné in-ear slúchadlá a dnes je to zbrusu nová generácia tradičných slúchadiel Mi Headphone, ktoré sú vo svete nesmierne populárne. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvé slúchadlá Mi Headphone boli dizajnovo skutočne prepracované až do špiku kosti. Krásny hliník, ktoré zdobilo zlato-čierne farebné prevedenie, sa jednoducho musel páčiť aj tým najnáročnejším používateľom, ktorí dbajú hlavne na dokonalý vzhľad. Druhá generácia ide tak trochu konzervatívnym smerom. Dizajn už nie je dominantnou a rýchlo zapadnú do davu ostatných slúchadiel, respektíve by sme mohli pokojne povedať, že vzhľad pri Xiaomi Mi Headphone 2 aj trochu sklamal.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialne-foto3zdroj fotografie: Xiaomi

Čínsky gigant sa zameral predovšetkým zaujať mladšiu generáciu, čomu prispôsobil aj farebné prevedenia nových slúchadiel. Výsledná hmotnosť predstavuje 220 g a maximálne dokážu vyvinúť výkon 50 mW. Citlivosť je situovaná na 107 db a impedancia na 32 ohmov. Veľmi dôležitým faktom je tiež dĺžka kábla, ktorý má 1,4 m. Na bočnej strane sa tiež nachádza senzorové tlačidlo, pomocou ktorého môžete ovládať hlasitosť, pozastaviť / prehrať skladu alebo preskočiť na ďalšiu.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialne-foto2zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Headphone

Xiaomi tiež pridalo do balenie luxusné vrecúško pre cestovateľov. Mi Headphone 2 teda majú zaujať hlavne svojou audio výbavou, ktorá je skutočne nadpriemerná, no nesmierne potešia aj cenou. V Číne sa začnú predávať už onedlho za 27 €. Začiatkom budúceho roka tiež môžeme očakávať dostupnosť cez predajcov tretích strán, ktorý ale cenu určite mierne zdvihnú.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialnezdroj fotografie: Xiaomi

TIP: Xiaomi Piston Fresh sú ultra-lacné kovové in-ear slúchadlá, ktoré prekvapia svojím zvukom

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]