banner-redmi-4aKrajšie vianočné sviatky nám v týchto dňoch pripravuje Xiaomi, ktoré láka na jeden nový produkt za druhým. Mali sme tu notebook, lacné in-ear slúchadlá a dnes je to zbrusu nová generácia tradičných slúchadiel Mi Headphone, ktoré sú vo svete nesmierne populárne. 

Prvé slúchadlá Mi Headphone boli dizajnovo skutočne prepracované až do špiku kosti. Krásny hliník, ktoré zdobilo zlato-čierne farebné prevedenie, sa jednoducho musel páčiť aj tým najnáročnejším používateľom, ktorí dbajú hlavne na dokonalý vzhľad. Druhá generácia ide tak trochu konzervatívnym smerom. Dizajn už nie je dominantnou a rýchlo zapadnú do davu ostatných slúchadiel, respektíve by sme mohli pokojne povedať, že vzhľad pri Xiaomi Mi Headphone 2 aj trochu sklamal.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialne-foto3zdroj fotografie: Xiaomi

Čínsky gigant sa zameral predovšetkým zaujať mladšiu generáciu, čomu prispôsobil aj farebné prevedenia nových slúchadiel. Výsledná hmotnosť predstavuje 220 g a maximálne dokážu vyvinúť výkon 50 mW. Citlivosť je situovaná na 107 db a impedancia na 32 ohmov. Veľmi dôležitým faktom je tiež dĺžka kábla, ktorý má 1,4 m. Na bočnej strane sa tiež nachádza senzorové tlačidlo, pomocou ktorého môžete ovládať hlasitosť, pozastaviť / prehrať skladu alebo preskočiť na ďalšiu.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialne-foto2zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Headphone

Xiaomi tiež pridalo do balenie luxusné vrecúško pre cestovateľov. Mi Headphone 2 teda majú zaujať hlavne svojou audio výbavou, ktorá je skutočne nadpriemerná, no nesmierne potešia aj cenou. V Číne sa začnú predávať už onedlho za 27 €. Začiatkom budúceho roka tiež môžeme očakávať dostupnosť cez predajcov tretích strán, ktorý ale cenu určite mierne zdvihnú.

xiaomi-mi-headphone-2-oficialnezdroj fotografie: Xiaomi

TIP: Xiaomi Piston Fresh sú ultra-lacné kovové in-ear slúchadlá, ktoré prekvapia svojím zvukom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP