banner-mi-band-2
Neprejde týždeň bez toho, aby Xiaomi nepredstavilo aspoň jeden nový gadget. Len dva dni pred Vianocami nás výrobca milo prekvapil úplne novými slúchadlami z rady Piston, ktoré sú populárne snáď po celom svete.  

Xiaomi Piston slúchadlá sa v technologickom svete preslávili najmä veľmi nízkou cenou a vysokou kvalitou, na ktorej si výrobca dáva určite záležať. Nové Xiaomi Piston Fresh sú v poradí treťou generáciou najlacnejších slúchadiel do uší od tohto čínskeho giganta. Cenou len necelé 4 € sa tak radia medzi najlacnejšie slúchadlá na svete. Ak si však myslíte, že ide o obyčajné čínske „šmejdy“ podobné tým, ktoré kúpite aj na eBay, tak ste na omyle.

xiaomi-piston-fresh-4
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Piston Basic za 5 €

Xiaomi aj napriek tejto ultra-nízkej cene dokázalo konštrukciu slúchadiel vyrobiť z eloxovaného hliníka, ktorého povrch nesie špeciálny náter pripomínajúc piesok. Popieskovanie sa podpísalo pod výborné vlastnosti, akými sú odolnosť voči škrabancom či odolnosť voči zachytávaniu odtlačkov prstov. Slúchadlá Xiaomi Piston Fresh sú dodávané s gumovými štupľami v dvoch rôznych veľkostiach.

xiaomi-piston-fresh-7
zdroj fotografie: Xiaomi

Okrem výborného konštrukčného spracovania nové lacné slúchadlá ponúka aj tretiu generáciu systému tlmenia vonkajšieho zvuku, vďaka čomu si budeš môcť obľúbenú hudbu vychutnať ešte viac. Súčasťou slúchadiel je aj mikrofón a jedno tlačidlo, ktoré využiješ na spustenie alebo pozastavenie hudby, poprípade na zdvihnutie alebo zrušenie hovoru. Xiaomi Piston Fresh sú dostupné od dnešného dňa v piatich farebných prevedeniach za oficiálnu cenu 29 yuanov, čo je v prepočte približne 3,8 €. Cena pre nás by sa mohla pohybovať v rozmedzí 5-7 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP