Od predstavenia poslednej generácie fitnes náramku Xiaomi Mi Band 4 uplynulo iba zopár mesiacov, no čínsky gigant v spolupráci s Huami už potvrdili, že v rukáve majú jeho nového nástupcu. Tieto informácie prezradil počas konferencie zakladateľ Huami, Wang Huang, informuje portál Wareable. Spoločnosť zatiaľ oficiálne nepotvrdila presný dátum predstavenia, no prezradila, že spolu so Xiaomi už na novej generácii Mi Band 5 pracuje.

Premiéry nového Xiaomi Mi Band 4 sme sa dočkali ešte začiatkom júna tohto roka, kedy Xiaomi v spolupráci s Huami odhalilo túto generáciu najpopulárnejšieho fitnes náramku. V porovnaní s predchádzajúcou 3. generáciou sme sa dočkali zásadných zmien v podobe väčšieho a nového farebného displeja, ale aj upraveného prostredia a ďalších noviniek, ktoré prilákali už počas prvých dní predaja milióny zákazníkov, informuje Gizmochina.

5. generácia fitnes náramkov Mi Band bola oficiálne potvrdená

Teraz sa po pár mesiacoch potvrdzuje, že 5. generácia Xiaomi Mi Band je už v príprave. „Už vlastne vyvíjame Mi Band 5 v spolupráci so Xiaomi,“ zaznelo z úst zakladateľa spoločnosti Huami, Wanga Huanga, počas štvrťročného oznámenia finančnej situácie firmy. Práve tento fitnes náramok sa stal obľúbený medzi používateľmi na celom svete vďaka svojej jednoduchej a malej konštrukcii, ktorá je však nabitá všetkými potrebnými funkciami.

Zobraziť celú galériu (0)
Dávid Igaz / FonTech

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi to opäť dokázalo, Mi Band 4 nepozná vo svete konkurenciu

Po skutočne vydarenej 4. generácii sa tak o pár mesiacov dočkáme nového Mi Band 5, hoci presný dátum zatiaľ nie je známy. Časovú líniu však načrtol Wang Huang, keď prezradil, že „pravdepodobne predstavíme Mi Band 5 v budúcom roku“. Konkrétny mesiac sa ale verejnosť nedozvedela. Po potvrdení vývoja nástupcu Mi Band 4 vyvstávajú otázky, aké ďalšie prekvapenia si pre nás Xiaomi a Huami pripravujú. Nuž, odpoveď na túto otázku sa dozvieme až o niekoľko mesiacov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom