banner-mi-max
Dlho očakávaný náramok Mi Band 2 od spoločnosti Xiaomi len nedávno uzrel svetlo sveta. Napriek tomu je už teraz takmer isté, že bude rovnako ako úspešný ako jeho predchodcovia. Len pár dní po jeho predstavení sme získali fotografie, na ktorých je náramok detailne zobrazený.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Unboxing fotografie ponúkajú naozaj dobrý pohľad na celé balenie náramku. Ten je, rovnako ako predošlá generácia, zabalený v nevýraznej kartónovej krabici, na ktorej „svieti“ logo Mi. Na zadnej strane sa nachádza pole rozsypanej ryže, ktoré ukrýva popis a špecifikácie samotného náramku. Hneď po otvorení nás víta hlavný modul náramku Xiaomi Mi Band 2. Pod modulom je umiestnený silikónový náramok spolu s napájacím káblom a stručným manuálom.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(13)

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(2)
Najnovšia generácia náramku má po novom integrovaný aj OLED displej, ktorý slúži na zobrazenie aktuálneho času, prejdených krokov a tepu srdca. Medzi jednotlivými informáciami sa presúva pomocou kapacitného tlačidla okrúhleho tvaru. Modul ukrýva zo zadnej strany malé logo Mi, ktoré je umiestnené hneď pod senzorom tepovej frekvencie.

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(14)

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(4)
Xiaomi Mi Band 2 prichádza s novým dizajnom náramku, v ktorom je zásuvný modul lepšie uchytený. Malá hmotnosť a jemnejší povrch docielia príjemnejšie nosenie na ruke. Novinka sa dočkala taktiež vylepšenia všetkých integrovaných senzorov. Všetky funkcie si môžete prečítať v našom podrobnom článku. Naši priatelia z e-shopu iBuygou.com vám prinášajú možnosť predobjednania tohto jedinečného fitness trackeru. Učiniť tak môžete na tomto odkaze.

Zdroj: En.miui.com, Tech.ifeng.com, Dgtle.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom