Teraz čítate
Smart náramok Xiaomi Mi Band 2 nestojí ani 20 €, no aj napriek tomu vyhral prestížne dizajnové ocenenie!

Čínske Xiaomi sa môže chváliť mnohými produktami v rozličných kategóriách. Do jeho portfólia patrí aj niekoľko inteligentných fitness náramkov. Model Mi Band 2 si však obľúbili používatelia po celom svete a predajné čísla tohto náramku sa udávajú v miliónoch. Niet sa preto čo diviť, že práve náramok Xiaomi Mi Band 2 vyhral ocenenie Red Dot Design Award.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Ocenenia Red Dot Design Award udeľuje už od roku 1955 dizajnové centrum Nordrhein Westfalen v nemeckom Essene. Jedná sa o oceňovanie produktového dizajnu rôznych zariadení, ktorú sú následne prezentované na výročnej ceremónii. Ocenenia Red Dot Design Award sú z roka na rok populárnejšie a posledné záznamy z roku 2014 hovoria až o 15 000 zariadeniach, ktoré chceli výrobcovia zo 70 krajín sveta zaradiť do súťaže.

Xiaomi Mi Band 2zdroj fotografie: Dávid Igaz/Fontech

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 20 €

Tohtoročné čísla nie sú známe, no isté je, že oficiálne odovzdávanie cien sa uskutoční na ceremónii už v júli, kde sa nám ukáže aj Xiaomi Mi Band 2. Okrem neho však uvidíme ešte niekoľko ďalších inovatívnych produktov, ktoré si prvenstvo získali v iných kategóriách. Na počesť víťazstva tohto fitness náramku nám dokonca Xiaomi môže pripraviť špeciálnu edíciu.

Xiaomi Mi Band 2zdroj fotografie: Weibo

Nenechaj si ujsť
Dlhodobo som používal najlepší lacný fitness náramok na trhu a toto je moje hodnotenie

Spoločnosť totiž odhalila náramok Mi Band 2 v špeciálnom prevedení, ktoré tvorí aj vygravírované logo Red Dot Design Award priamo v dotykovom tlačidle. Okrem toho však má displej tohto fitness náramku zobrazovať aj názov ocenenia „reddot“. Zatiaľ ale tieto informácie nie sú potvrdené, no aj keby sme sa takéhoto špeciálneho vydania dočkali, tak je možné, že nebude dostupné pre širokú verejnosť. Miesto toho si svoje miesto môže nájsť v múzeu Red Dot.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
8%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk
  • lobusko

    Mám ”
    ID107 Smart Bluetooth Watch” ale je to dosť oničom. Počas behu sa ťažko prepína na meranie tepu, a blbo to ukazuje, po vybehnutí kopca ukazuje tep 75 pričom mi ide srdce vyskočiť. Tak som sa nechal aj vašim článkom ukecať na xiaomi. Objednané, ďakujem

    • Mayki09

      Správna voľba :) neoľutuješ…