banner-mi-note-2Xiaomi sa naozaj stará o svojich zákazníkov, čo potvrdzuje pri každej príležitosti. Spoločnosť sype z rukáva jedného inteligentného pomocníka za druhým. V duchu smart domovov predstavuje gigant inteligentné zariadenia, ktoré by nemali chýbať v žiadnej modernej domácnosti.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rodinu týchto pomocníkov najnovšie rozširuje vylepšená čistička vzduchu s OLED displejom. Predchádzajúcej verzii produktu chýbal práve displej, a preto si museli používatelia neustále otvárať aplikáciu pri kontrole kvalitu vzduchu. To Xiaomi napravilo v novej verzii Pro spolu s ďalšími vylepšeniami. Nový displej zobrazuje v reálnom čase kvalitu ovzdušia. Okolo displeja je umiestnený LED krúžok, ktorý sa dokáže zafarbiť v závislosti od kvality okolitého vzduchu. Možnosti zafarbenia sú tri – zelená farba znamená výbornú kvalitu vzduchu, zatiaľ čo oranžová, prípadne červená už indikujú zníženú, respektíve zlú kvalitu okolitého vzduchu.

xiaomi-mi-air-purifier-pro-oficialne

Novými vylepšeniami prešlo aj prúdenie vzduchu a tlakový systém. Oproti predchádzajúcej verzii, ktorá dokázala pokryť 48 metrov štvorcových pri čistení 406 m3 za hodinu, prichádza novinka s pokrytím až 60 m2 a je schopná dodať až 500 m3 čistého vzduchu za hodinu. Ide tak o veľmi výrazné zlepšenia. Aby zariadeniu neunikli ani tie najmenšie čiastočky, spoločnosť vybavila Mi Air Purifier Pro vysoko precíznym laserom, ktorý zachytí čiastočky aj o veľkosti 0,3 μm v priemere.

xiaomi-mi-air-purifier-pro-oficialne1

Novinku tiež môžete spárovať so svojim smartfónom prostredníctvom aplikácie Mi Home, aby ste mali prehľad o všetkom, čo vaša nová čistička dokáže. A nie je toho málo! Tento šikovný pomocník dokáže odstrániť zo vzduchu rôzne alergény, chlpy po domácich miláčikoch, cigaretový dym, prach, peľ alebo dokonca formaldehyd. Práve kvôli týmto vlastnostiam sa táto čistička od Xiaomi hodí do každej domácnosti a uľahčí život napríklad alergikom.

xiaomi-mi-air-purifier-pro-oficialne2

Xiaomi Mi Air Purifier Pro s novým OLED displejom a vylepšenými funkciami príde do predaja 11. novembra za skvelých 202 €, čo je naozaj prijateľná cena za kvalitný vzduch a zdravšie dýchanie. Nesmieme však zabúdať na to, že pre nás bude doručenie a výsledná cena oveľa vyššia.

TIP: Gadgety od Xiaomi prichádzajú ako na bežiacom páse!

xiaomi-mi-air-purifier-pro-oficialne4

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
56%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
11%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]