banner-mi-notebook-air-12Aj napriek poslednému DDoS útok, pri ktorom boli využité práve gadgety pripojené na internet, sú tieto technologické „doplnky“ veľmi obľúbené. Každú chvíľu prichádza na trh nový druh gadgetu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tentoraz sa jedná o užitočnú, vákuovú termosku, ktorá dokáže zohriať čaj na požadovanú teplotu alebo dokonca schladiť nápoje. V prípade ohrievania dokáže zariadenie udržať čaj alebo kávu horúcu pri teplote viac ako 62°C aj 7 hodín. Horúce letné dni budú oveľa chladnejšie aj s týmto pomocníkom, nakoľko termoska schladí nápoj na menej ako 10°C. Výdrž pri chladení dosahuje 6 hodín. Pre prehľad teploty vo vnútri termosky je na jej vrchu umiestnený OLED displej, ktorý zobrazuje informácie o teplote s minimálnym skreslením +/- 5°C. Výrobca však k termoske pridáva aj špeciálne formy, v ktorých si môžete napríklad ohriať aj vajce.

xiaomi-termoska-gadgetNovinka prichádza s konštrukciou z potravinárskej chirurgickej ocele označovanej tiež pod číslom 504. Pojme až 535 ml tekutín, ktoré môžete ohrievať alebo chladiť, čomu je aj konštrukčne prispôsobená, čiže sa nemusíte obávať poškodení spôsobenými rozdielom teplôt. Aj napriek všetkému, čo táto užitočná novinka v sebe obsahuje, sa jej váha zastavila len na príjemných 320 g. Na trh táto novinka prichádza v štyroch farebných prevedeniach. Kúpiť si ju môžete v mätovej zelenej, elegantnej šedej, béžovej alebo čerešňovej púdrovej farbe už sa skvelých 24 €.

TIP: Tiché nebezpečenstvo ukrývajú milióny inteligentných gadgetov

xiaomi-termoska

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
70%
Mám to
2%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
4%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]