Spoločnosť Xiaomi patrí medzi tie najlepšie spoločnosti, hlavne čo sa týka starostlivosti o zákazníka. Dlhodobo podporuje aj zariadenia, ktoré majú viac ako 2-3 roky a ukazuje, ako by sa to malo správne robiť.

Navyše sú Xiaomi smartfóny jasným dôkazom, že aj napriek vlastnej nadstavbe nie je problém udržiavať zariadenia aktualizované. Či už vlastníš vlajkovú loď, alebo to najlacnejšie v ponuke, môžeš sa vždy tešiť na tie najnovšie vychytávky a hlavne bezpečnostné záplaty. Tentokrát majú dôvod na radosť majitelia smartfónu Xiaomi Mi A2, ktorý sa začal síce predávať len nedávno, no už získava významnú aktualizáciu, ktorá poteší každého používateľa.

Aktualizácia je už dostupná na stiahnutie

Okrem augustovej bezpečnostnej záplaty získava smartfón aj podporu nahrávania FullHD videa pri 60 snímkoch za sekundu. Výrazne to tak ovplyvní výslednú kvalitu a na zábery sa bude oveľa lepšie pozerať. To však nie je všetko. Pre túto možnosť nahrávania pribudla aj elektronická stabilizácia obrazu a podľa prvých ohlasov funguje veľmi dobre.

Prečítaj si tiež
Xiaomi Mi A2 a Mi A2 Lite oficiálne: Králi strednej triedy so skvelými fotoaparátmi a čistým Androidom

Aktualizácia je už dostupná pre všetky zariadenia a ak sa ti ešte automaticky neobjavila, skontroluj si jej dostupnosť v Nastaveniach -> Systém -> Aktualizácia systému -> Skontrolovať aktualizácie.

Kúpiť Xiaomi Mi A2 v globálnej verzii a čistým Androidom len za 194 €

Xiaomi Mi A2 s čistým Androidom, duálnym fotoaparátom či Snapdragonom 660 teraz kúpiš už za 194 €. Aby si predišiel zbytočným poplatkom, zvoľ v košíku dopravu Expedited Postal, s ktorou ťa nečakajú žiadne problémy v súvislosti s colným konaním.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom